Українці досі ведуться на картинки від політичних аферистів

06.08.2023, 16:52
Українці досі ведуться на картинки від політичних аферистів
Фото: Facebook

Совєцька система так зазомбувала народ, що про розбудову нової держави, відокремленої від Москви, думала лише невелика частина українців.

Головною помилкою українців після 1991 року була віра у те, що не треба будувати нової держави. Тобто, що досить лише перефарбувати у синьо-жовті фарби існуючу УССР.

Це ж легше і швидше.

Тому не створювали українських збройних сил, задовольнившись наявністю на наших теренах осколка совєтської армії. Не перебудували органів безпеки, які залишилися недознищеним КГБ.

Політичне керівництво країни на виборах доручали колишнім комуністам, які тепер представляли нібито різні партії. Після початку війни проти Росії у 2014-му ми, здається, усвідомили катастрофічність такого підходу і, врешті, почали будувати справді нову державу та армію.

Але дискусії про "родіну-мать" чи переменування музею Другої світової війни свідчать: віра у те, що замість творення нового, можна просто змінити старі вивіски, на жаль нікуди не зникла. Ми знову стаємо на граблі, ретельно перефарбувавши їх у синьо-жовті.

Автор : Володимир В'ятрович
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Проблема не в тому, що війна, а в тому, що ми живемо так, немов вона ось-ось закінчиться.
вчора, 09:46
Життя
Любов до реальності - ключ до свободи.
06 травня, 11:48
Війна
Зустрічі із дітьми — не лише про знайомство та інструктаж. Такі заходи формують довіру, впевненість у тому, що захисники завжди поруч.
04 травня, 18:49
Життя
Істина, що не гасне: чому знання важливіше за віру?
28 квітня, 10:41
Опінії
Коли леді — це просто слово у профілі.
25 квітня, 11:24
Війна
Військовий, в якого плював полтавський фітнес-тренер, звільнився з ТЦК.
25 квітня, 09:44