Українці просять Президента створити Державну програму повної ліквідації амброзії в Україні

ПОЛТАВА
18.09.2018, 08:34
Українці просять Президента створити Державну програму повної ліквідації амброзії в Україні

Відповідну електронну петицію наприкінці серпня розмістив на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України Олексій Чумак. Він наголошує, що амброзія – страшна рослина, яка може викликати алергію навіть у абсолютно здорової людини (симптоми: нежить, свербіж шкіри, сльозоточивість, а ночами виникають жорсткі напади задухи!) !!! 

«Антигістамінні препарати знімають симптоми тільки на короткий час, а іноді зовсім не допомагають! При лікуванні кортикостероїдами виникає безліч побічних ефектів, плюс до всього сильно набирається вага! За останні кілька років кількість людей, котрі страждають від амброзії, збільшилася в кілька разів і з кожним роком буде збільшуватися! Так як вона росте дуже активно, а наша влада з цим не бореться! Адже найефективніший метод боротьби – це знищити джерело алергії! При спробі зателефонувати до комунальних служб (нібито вони повинні займатися цим питанням) вас перенаправляють на інші інстанції, типу Київзеленбуд, а ті футболять на інших іт. д. Нікому немає до цього діла! Нас тупо труять! Адже їм вигідно, щоб люди купували в цей період купу таблеток і спреїв в надії хоч якось полегшити свої симптоми! » - йдеться у петиції.

Автор наголошує: якщо навіть у вас до цього ніколи не було алергії, це не означає, що наступного літа ви не будете задихатися! Тому він звертається до Президента і українців: захистіть себе і своїх дітей!

Нині петиція набрала більше 4200 голосів. Проте нагадаємо: для того, щоб її розглянули, вона повинна набрати не менше 25 тисяч підписів протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

Інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці «На розгляді» не пізніш як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на її підтримку.

Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Тож ще залишається 70 днів на збір голосів за створення Державної програми повної ліквідації амброзії в Україні. Підтримати петицію можна за посиланням - https://petition.president.gov.ua/petition/46502.

Читайте також: http://bastion.tv/news/peticiyeyu-proti-ambroziyi...

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40