Українці увійшли в топ за кількістю нелегальних працівників у Німечині

СВІТ
28.08.2017, 06:05
Українці увійшли в топ за кількістю нелегальних працівників у Німечині

За останні півроку, у Німеччині відкрили понад 65 000 проваджень щодо нелегально працевлаштованих, що на 5% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Українці серед лідерів у нелегальному працевлаштуванні. Про це повідомляє «DW» з посиланням на «Welt am Sonntag»

Кількість нових проваджень щодо людей, котрі нелегально перебувають та працюють у ФРН, цьогоріч збільшилось на 28%, та становить 941 справу. Зростання кількості справ першочергово пов’язують із посиленням контролю в цій сфері. Тому це не означає, що кількість трудових мігрантів збільшилась.

«Незаконно працевлаштовані особи, які нелегально перебувають (у Німеччин і— ред.), походять переважно з десяти країн: України, Албанії, Сербії, В'єтнаму, Боснії і Герцеговини, Македонії, Туреччини, Косова, Молдови та Гани», — повідомляє Welt am Sonntag.

При цьому видання не уточнює, скільки людей прибуло з кожної країни.

Читайте також:12% українців планують виїхати на заробітки закордон, – опитування.

Володимир Охріменко

Читайте також:
Мільйони поляків вживають воду, на варті якості якої стоять мідії.
вчора, 16:50
Більшість фінляндців позитивно ставляться до трудової міграції з-за меж Євросоюзу, яка має відновити економічний потенціал країни.
вчора, 10:46
Найбільше заробив засновник Facebook Марк Цукерберг — 31 млрд доларів.
24 травня, 11:20
Покоління, яке народилося на планеті з початку 2000-х років, дедалі рідше вживає спиртні напої, ніж їхні батьки.
23 травня, 12:34
Корінні американці зі штату Оклагома, які врятували мешканців Ірландії від голоду, тепер самі опинилися на межі виживання через коронавірус.
22 травня, 16:50
Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".
21 травня, 08:56