Українці заповнюють радіоефір хеві-металом, щоб заважати московитським окупантам

ВІЙНА
29.03.2022, 13:35
Окупанти користуються цивільними раціями, які легко прослуховувати
Окупанти користуються цивільними раціями, які легко прослуховувати

Окупанти користуються цивільними раціями, які легко прослуховувати

Війна в Україні показала, що окупаційні війська московії практично не мають сучасних систем зв’язку, які дозволяють ефективно координувати дії підрозділів окупантів.

Українці перехоплюють та прослуховують радіоефіри противника, а також “глушать” його переговори трансляцією музики у стилі heavy metal прямо під час бою, зазначає видання The Economist.

Багато підрозділів окупаційної армії московії використовують в Україні для зв’язку незашифровані високочастотні канали, які можна прослуховувати, навіть використовуючи аматорську радіостанцію.

У результаті українські радіоаматори обмінювалися даними про  військові радіочастоти окупантів, що використовуються, прослуховували їх, а потім спільно аналізували записи переговорів. У перехоплених повідомленнях, зокрема, російські командири скаржаться на брак транспорту для вивезення загиблих з поля бою, дружній вогонь, обмороження половини особового складу.

Проблема зі зв’язком може бути однією з причин високих втрат серед найвищої командної ланки окупаційної армії. Погана координація у військах змушує старших офіцерів особисто бути присутнім на полі бою і ставити себе під удар. Українська сторона повідомила про загибель семи російських генералів. Один із них, згідно з українськими даними, потрапив під удар, оскільки тримав зв’язок незашифрованим каналом.

Читайте також:
Новини
Уразили місце дислокації морпіхів рф.
30 травня, 16:48
Війна
«Засуньте ці мирні плани...»
10 травня, 14:49
Війна
Окупанти нарощують кількості стратегічних далекобійних бомбардувальників на авіабазі «Біла».
06 травня, 09:01
Історія
Окупації, депортації, масові репресії, вбивства - це і є "спецоперації зі звільнення" у термінах Кремля
12 квітня, 07:45
Війна
Москва розраховує відібрати у Києва ще пару областей. «Яструби миру» із берегів Потомаку цьому рішуче сприяють, як ніколи раніше.
18 березня, 12:35
Опінії
Чим більше втрат у московитів, — тим менша психологічна готовність. А отже, краще нам, бо маємо шанс стабілізувати лінію бойового зіткнення.
03 лютого, 13:47