Українця Приходька катують в кримській тюрмі, він погрожує порізати собі вени

ПОЛІТИКА
01.10.2020, 15:46
Олег Приходько
Олег Приходько
Фото: inforesist.org

Окрім того, ув'язненого перевели в маленьку камеру і поселили разом зі «стукачем.

Проукраїнський активіст з Криму Олег Приходько, якого утримують в російському СІЗО, заявив, що поріже собі вени, якщо йому не віддадуть ліки. Їх майже місяць тому передала для нього сім'я.

Про це він заявив на засіданні в Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону, яке перенесли на 1 жовтня, пише «Кримська солідарність» на сторінці у Facebook.

«Вимагаю дати належні мені речі! Всі мої скарги підуть до Європейського суду через моїх адвокатів! Якщо протягом тижня мені не дадуть ліки, я вени переріжу, обіцяю», – заявив Приходько.

«Це (повернути ліки-ред) не в компетенції суду, Олег Аркадійович», – відповів суддя.

Крім того, Приходько скаржиться на погіршення умов утримання.

«Його перевели в маленьку камеру і, як вважає підсудний, поселили разом зі «стукачем», – повідомляє Кримська солідарність.

За словами  адвоката ув'язненого українця, таким чином на нього тиснуть через неодноразові скарги на відсутність медикаментів, які йому необхідно приймати щодня, бо має хворі нирки.

Нагадаємо, що Олега Приходька затримали 10 жовтня 2019 року. Російська ФСБ звинуватила його в підготовці до терористичного акту і незаконному виготовленні вибухових речовин. 

Пізніше співробітники кримського главку бандугруповання ФСБ провели обшук у Приходька. Чекісти вилучили у нього українську символіку, червоно-чорні прапори, портрет Степана Бандери, техніку тощо.
 

Читайте також:
На сьогодні доля Тимура Тумгоєва, якого уряд Петра Порошенка таємно видав путінському режиму, знаходиться у руках каральних органів РФ.
09 липня, 10:15
Вчора дружина затриманого в Криму журналіста Владислава Єсипенка влаштувала одиночний пікет під Офісом президента
08 липня, 17:30
Він був затриманий разом із Сенцовим і сидів в Магадані, Москві та Батайську.
07 травня, 19:50
Засуджений російськими терористами у справі «українських диверсантів» Олексій Бессарабов звернувся до держсекретаря США Ентоні Блінкена.
05 травня, 17:37
Пам'ятайте про політв'язнів в Криму
04 березня, 17:35