Українця Приходька катують в кримській тюрмі, він погрожує порізати собі вени

ПОЛІТИКА
01 жовтня, 15:46
Олег Приходько
Олег Приходько
Фото: inforesist.org

Окрім того, ув'язненого перевели в маленьку камеру і поселили разом зі «стукачем.

Проукраїнський активіст з Криму Олег Приходько, якого утримують в російському СІЗО, заявив, що поріже собі вени, якщо йому не віддадуть ліки. Їх майже місяць тому передала для нього сім'я.

Про це він заявив на засіданні в Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону, яке перенесли на 1 жовтня, пише «Кримська солідарність» на сторінці у Facebook.

«Вимагаю дати належні мені речі! Всі мої скарги підуть до Європейського суду через моїх адвокатів! Якщо протягом тижня мені не дадуть ліки, я вени переріжу, обіцяю», – заявив Приходько.

«Це (повернути ліки-ред) не в компетенції суду, Олег Аркадійович», – відповів суддя.

Крім того, Приходько скаржиться на погіршення умов утримання.

«Його перевели в маленьку камеру і, як вважає підсудний, поселили разом зі «стукачем», – повідомляє Кримська солідарність.

За словами  адвоката ув'язненого українця, таким чином на нього тиснуть через неодноразові скарги на відсутність медикаментів, які йому необхідно приймати щодня, бо має хворі нирки.

Нагадаємо, що Олега Приходька затримали 10 жовтня 2019 року. Російська ФСБ звинуватила його в підготовці до терористичного акту і незаконному виготовленні вибухових речовин. 

Пізніше співробітники кримського главку бандугруповання ФСБ провели обшук у Приходька. Чекісти вилучили у нього українську символіку, червоно-чорні прапори, портрет Степана Бандери, техніку тощо.
 

Читайте також:
Адміністрація Торжоцької виправної колонії, в якій не перший рік перебуває українець Олександр Шумков, виплатить йому компенсацію.
24 вересня, 10:37
Путінський режим відмовляється звільняти громадянина України Олександра Шумкова, викраденого ФСБ РФ улітку 2017 року.
22 вересня, 10:42
Балуха у лікарні оглянули відомі нейрохірурги та відвідав митрополит Климент.
11 вересня, 15:31
Його стан важкий, але загрози життю – немає.
08 вересня, 15:45
Ситуація з українцями, котрі з весни-літа 2014 року насильно утримуються у російському полоні, потребує міжнародного розголосу.
24 серпня, 13:53
Команда Володимира Зеленського так пишається співпрацею з окупантом про обмін полонених на Донбасі, що забула про наших політв'язнів у РФ.
21 квітня, 10:10