Україні потрібне якісне іномовлення

ПОЛІТИКА
30 вересня, 13:20
Україні потрібне якісне іномовлення

За кордоном мають отримувати правдиву інформацію про Україну

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Такі скандали, як з Гуньком в Канаді чи посиденьками наших літераторів з Машами Гессен в Торонто – ще раз підіймають потребу якісного іномовлення.

Не Фрідома, який все гірше відрізнити від Дождєй з Папулярнимі палітікамі.

Не Дома, де двічі кума президента за 33 мільйони з бюджету задовольняє власні амбіції.

А притомного каналу, який би пояснив:

  1. Як хріново, коли українці не мають державності. І тоді вони стають м’ясом для усіх.
  2. Як авторка Нью-Йоркера набрехала, що армія рф думала, що в Маріуполі одні комбатанти. Тому кидали бомби і ракети. З пруфами і свідченнями очевидців – де мисткиня бреше американцям.
  3. Хронологію зернових ударів рф – і їхній смисл для наративів про «давайте сідати за стіл переговорів, інакше в Африці всі помруть».

Днями Гардіан випустив дуже ґрунтовний матеріал зі свідченнями нашої прокуратури і правозахисників, про те, як рф влаштовувала голод тут. І планувала звинуватити Україну в голодоморі десь в Африці. Пласт свідчень дуже серйозний – буде підстава для окремої справи в МКС.

Отже, зацитую цей матеріал:

  • «Використання їжі як зброї відбувалося в три етапи. Таку думку висловив старший юрист Global Rights Compliance Юсуф Хан, зазначивши, що агресор почав використовувати голод проти українців одразу після початку війни, коли українські міста були взяті в облогу, а постачання продовольства припинилося».

Серед задокументованих інцидентів – загибель 20 цивільних громадян у Чернігові вранці 16 березня 2022 року, коли російські осколкові бомби вибухнули біля супермаркету, де українці стояли в черзі за хлібом.

  • «Слідчі також зосереджуються на облозі Маріуполя. Постачання продовольства до міста було припинено, а коридори для гуманітарної допомоги заблоковані або розбомблені, що дуже ускладнило або унеможливило виїзд мирних жителів».

Друга фаза за словами юриста – знищення об'єктів, необхідних для виживання цивільного населення. Вона включає знищення запасів продовольства і води, а також джерел енергії по всій Україні під час бойових дій.

  • «Якщо ви знищуєте об'єкти, необхідні цивільному населенню, такі як енергетична інфраструктура в розпал зими, то ваші дії є спланованими», – додав він, нагадавши, шо Миколаїв залишвся без питної води від самого початку повномасштабного вторгнення.

Третій етап – спроби росії запобігти або обмежити експорт українських продуктів харчування.

  • «Потім ми бачили, як росія атакувала зернові об'єкти на Дунаї і грала м'язами на Чорному морі», – сказав Хан, посилаючись на повідомлення українських чиновників про те, що наприкінці липня і на початку серпня було знищено 270 тисяч тонн продовольства.

Буквально днями рф спеціально била по одному із елеваторів Херсонщини. Саме отакі кадри з поясненнями англ./ісп./французькою треба крутити на каналах іномовлення. А не пхати непотрібні телешоу, бо «українці хочуть розважатися».

Як розважатися – кожен українець знайде собі сам. Українці хочуть справедливості і щоб рф за все заплатила. Тоді можна буде поливати одне одного шампанським на радощах.

Автор : Марина Данилюк-Ярмолаєва
Читайте також:
Опінії
Парадокс: рота БПЛА є (і вона показує круті результати), а дронів від держави немає.
30 листопада, 09:15
Економіка
У грудні держборг України перевищить п’ять трильйонів гривень.
29 листопада, 14:36
Політика
Хто є набувачами національного багатства України, яке спродує Зеленський?
28 листопада, 14:25
Війна
Дружину керівника ГУР Маріанну Буданову та кількох співробітників ГУР МО України отруїли важкими металами.
28 листопада, 14:00
Війна
У 2022-2023 роках російська «Авіа ФЕД сервіс» імпортувала їх як мінімум на 370 млн рублів
27 листопада, 17:35
Позиція
За злочинну недбалість чиновників УГВ та Нафтогазу заплатять споживачі газу.
27 листопада, 14:30