Україні потрібно деполітизувати процес формування ціни на газ - МВФ

ПОЛТАВА
21.04.2018, 08:45
Україні потрібно деполітизувати процес формування ціни на газ - МВФ

В МВФ занепокоєні тим, що питання ціни енергоресурсів в Україні знову перетворились на політичне питання

Україна досягла відчутного прогресу в досягненні цілей програми співпраці з МВФ, однак для її успішного продовження необхідно уникнути політизації питання щодо формування ціни на газ.

З такою заявою виступив під час брифінгу в Вашингтоні керівник Європейського департаменту МВФ Пол Томсен.

«Україна здійснила значний прогрес у дуже складній ситуації, зокрема, у вирішенні макроекономічних викликів», - підкреслив представник МВФ.

Він зазначив, що багато було зроблено, в тому числі, в одній із ключових сфер – ціноутворення на внутрішньому ринку енергоресурсів. Водночас, за його словами, останнім часом це питання знову почало політизуватися.

«Ми занепокоєні тим, що ціни на енергоносії знову перетворились на політичне питання. На наш погляд, дуже важливо, щоб Україна повернулася до політики деполітизації процесу прийняття рішень у питанні цін на енергоносії», - наголосив Томсен.

Представник Фонду також назвав «критично важливим», насамперед для України, продовжувати програму взаємодії з Міжнародним валютним фондом.

Читайте також:
Поблизу Нових Санжар місцеві мешканці перекрили дорогу.
08:56
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23