Україні важливо переконати Америку, що спільні військово-безпекові питання є пріоритетними

Опінії
05.12.2020, 09:42
Україні важливо переконати Америку, що спільні військово-безпекові питання є пріоритетними
Фото: Google

США є великою інерційною машиною, в якій рішення приймаються довго, у тому числі й щодо України.

Політолог

США, як і Україна, мають зробити висновки з постійних скандалів, якими намагаються зірвати їхню двосторонню комунікацію. Чого вартий сам лише факт, що на заяви очільника Національної розвідспільноти США Вільяма Еваніни щодо шпигунства Деркача в інтересах РФ у нас ніхто не відреагував?

Як би це не було парадоксально, але виголошував я це сидячи на місці, з якого Деркач і коментував свої плівки створюючи з них інформаційну зброю.

Найголовніше, що ми маємо знати про реагування Вашингтона на такі події — США це велика інерційна машина в якій рішення приймаються довго. Але коли вони приймаються, то це вже остаточно.

Думати, що скандальні ситуації з "Бурізмою", зі спробами вкидати компромати в американську політику залишаться без уваги наївно. Питання екстрадиції Фірташа, питання арешту Коломойського створили ще і небезпечний для усіх порядок речей.

Створився ситуативний консенсус олігархічних груп із РФ, зважаючи на небажання обох центрів впливу побачити в Україні більш прозору і контрольовану систему державного управління. Це — той тренд, який зіпсує нам ще багато крові.

В американських питаннях варто і робити акцент на тому, а чи будуть зроблені висновки з попередніх провалів? Якщо ні, то матимемо проблемну ситуацію, яка повторюватиметься щоразу.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Для більшості європейських політиків гроші Кремля все ж важливіші за власні принципи, Естонія тут не виключення.
27 лютого, 14:36
Перефразовуючи давньоримський вислів — «Moscovia delenda est!» — варто зазначити, що Кремль паде не без участі Туреччини.
26 лютого, 09:33
Президент Туреччини дорікнув лідерам країн Європейського союзу за пасивну позицію у невирішеності глобальних проблем на тлі пандемії.
20 лютого, 10:48
“18 лютого 2014-го року в центрі Києва були вбиті, смертельно поранені і померли 40 осіб”.
18 лютого, 15:55
Сьогодні між китайцями та американськими компаніями починається справжня “рубка” за “Мотор Січ”.
31 січня, 14:19