Україні важливо переконати Америку, що спільні військово-безпекові питання є пріоритетними

Опінії
05.12.2020, 09:42
Україні важливо переконати Америку, що спільні військово-безпекові питання є пріоритетними
Фото: Google

США є великою інерційною машиною, в якій рішення приймаються довго, у тому числі й щодо України.

Політолог

США, як і Україна, мають зробити висновки з постійних скандалів, якими намагаються зірвати їхню двосторонню комунікацію. Чого вартий сам лише факт, що на заяви очільника Національної розвідспільноти США Вільяма Еваніни щодо шпигунства Деркача в інтересах РФ у нас ніхто не відреагував?

Як би це не було парадоксально, але виголошував я це сидячи на місці, з якого Деркач і коментував свої плівки створюючи з них інформаційну зброю.

Найголовніше, що ми маємо знати про реагування Вашингтона на такі події — США це велика інерційна машина в якій рішення приймаються довго. Але коли вони приймаються, то це вже остаточно.

Думати, що скандальні ситуації з "Бурізмою", зі спробами вкидати компромати в американську політику залишаться без уваги наївно. Питання екстрадиції Фірташа, питання арешту Коломойського створили ще і небезпечний для усіх порядок речей.

Створився ситуативний консенсус олігархічних груп із РФ, зважаючи на небажання обох центрів впливу побачити в Україні більш прозору і контрольовану систему державного управління. Це — той тренд, який зіпсує нам ще багато крові.

В американських питаннях варто і робити акцент на тому, а чи будуть зроблені висновки з попередніх провалів? Якщо ні, то матимемо проблемну ситуацію, яка повторюватиметься щоразу.

Читайте також:
Зустріч продовжиться в розширеному форматі.
16 червня, 18:17
Зеленський і його оточення наскрізь проросійські. Чи точніше - совкові, що не особливо відрізняється.
15 червня, 17:15
Як піаніст за кількістю цитування в Інтернеті він вже давно перевершив славу Еміля Гілельса та Святослава Ріхтера разом узятих.
15 червня, 11:35
НАТО видало комюніке, де зазначається, що Україна стане членом Північноатлантичного альянсу через ПДЧ. Дати, щоправда, не вказуються.
15 червня, 09:37
Про "ціну" лідери обох світових держав-антагоністів домовлятимуться вже безпосередньо у швейцарських Альпах.
12 червня, 09:48