Українка Анна Музичук виборола бронзову медаль Кубка світу з шахів

СПОРТ
21.08.2023, 06:16
Українка  Анна Музичук виборола бронзову медаль Кубка світу з шахів

Українка стала найкращою зі співвітчизників, які вийшли в плей-офф змагань. Анна Музичук вибила молодшу сестру Марію в 1/8 фіналу.

Українська шахістка Анна Музичук на третій сходинці завершила змагання на Кубку світу-2023 в столиці Азербайджану.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на офіційний сайт турніру.

33-річна гросмейстерка виграла поєдинок за третє місце. Суперницею українки була представниця Китаю Тань Чжун'ї.

Музичук-старша виграла в китаянки першу партію. Натомість у другій шахістки зіграли внічию, тож українська спортсменка перемогла (1,5:0,5). У фіналі ж переможницю Кубка світу визначать болгарка Салімова та нейтральна росіянка Горячкіна.

Серед чоловіків до цієї ж стадії дійшов Василь Іванчук. Там український гросмейстер програв ексчемпіону світу Карлсену (0:2).

Раніше Музичук-старша гарантувала собі виступ на Турнірі претенденток. У квітні вісімка шахісток побореться за право зіграти проти чемпіонки планети Цзюй Веньцзюнь з Китаю. Турнір відбудеться в Торонто.

У матчі за бронзу наші дівчата перемогли Південну Корею.
04 травня, 16:32
Спорт
Як стверджували борці за волю України минулого століття, вогонь запеклих не пече. І вони мали рацію, гартуючи прийдешніх воїнів.
03 травня, 19:16
Спорт
Абсолютний чемпіон світу з боксу Майк Тайсон вийде на ринг проти американського ютубера та боксера Джейка Пола 20 липня.
29 квітня, 18:59
Спорт
Джошуа вважає, що українець переможе «циганського короля».
27 квітня, 19:48
Спорт
Наталія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд та Анастасія Коженкова принесли Україні першу нагороду Чемпіонату Європи
27 квітня, 16:17