Українка Даяна Ястремська пробилась до четвертого кола Australian Open

СПОРТ
20 січня, 10:36
Даяна Ястремська

За вихід до чвертьфіналу Ястремська побореться з «нейтральною» росіянкою Вікторією Азарєнкою

Даяна Ястремська пробилась у четверте коло Відкритого чемпіонату Австралії-2024. У третьому колі українська тенісистка здолала американку Емму Наварро.

Ястремська стала однією з чотирьох представниць України у третьому колі Australian Open, повторивши особистий рекорд на турнірі. У першому колі 23-річна тенісистка розгромила чемпіонку Вімблдона-2023 Маркету Вондроушову з Чехії (6:1, 6:2), а у другому здолала француженку Варвару Грачову (6:3, 6:2).

Суперницею Ястремської у третьому колі стала 27-ма сіяна Емма Наварро, яка перед стартом AO-2024 виграла дебютний титул WTA у Гобарті. Тенісистки зустрілись вперше у кар'єрі.

Як минув матч Ястремської проти Наварро

• Ястремська заволоділа ініціативою вже на старті поєдинку, зробивши два брейки та повівши з рахунком 4:0. Наварро відіграла один брейк, однак невдовзі ще раз програла свою подачу, а з нею й перший сет — 6:2 на користь Даяни.
  • Натомість у другій партії вже американка зробила два брейки і здобула перевагу 4:0 за геймами. Ястремській не вдалось виправити ситуацію — знову 6:2, однак тепер на користь Наварро, яка зрівняла рахунок за сетами.
  • На початку вирішальної партії Ястремська повернула собі ініціативу, повівши з брейком. Наварро не зуміла нав'язати боротьбу на подачі українки, не заробивши жодного брейкпойнту у партії. Водночас Даяна за рахунку 4:1 зробила ще один брейк, після чого реалізувала другий матчпойнт на своїй подачі — 6:1 і перемога у матчі, який тривав годину і 47 хвилин.

Даяна Ястремська стала другою представницею України у четвертому раунді AO-2024. Перед нею третє коло подолала Марта Костюк. Уперше в історії дві українки дійшли так далеко у Мельбурні.

Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20