Українка Ірина Коляденко стала чемпіонкою Європи з боротьби

СПОРТ
17 лютого, 06:45

Для Ірини Коляденко це третє золото ЧЄ у кар'єрі.

На чемпіонаті Європи з боротьби у Бухаресті завершились жіночі змагання.

У заключний день фіналів збірна України здобула три медалі, зокрема першу золоту.

Українка Ірина Коляденко здобула перемогу на чемпіонаті Європи-2024 з боротьби у румунському Бухаресті.

Українка виступала у ваговій категорії до 65 кг та пробилася у фінал, де зустрічалася з українкою Катериною Зелених, яка представляла Румунію.

Поєдинок завершився на користь Коляденко з рахунком 6:0.

Для Ірини Коляденко це третє золото ЧЄ у кар'єрі. Також вона перемагала у 2021-му та 2023-му роках, але у ваговій категорії до 62 кг. У цій вазі Ірина виграла бронзову медаль Олімпіади-2020 у Токіо.

Для збірної України це перша золота медаль з жіночої боротьби на Євро-2024.

У перший день фіналів Україна виграла три нагороди у жіночій боротьбі. Віцечемпіонками Європи стали Аліна Філіпович, Тетяна Сова-Ріжко та Анастасія Шустова, які зазнали поразок у вирішальних сутичках.

Як виступили українки

• Анастасія Алпєєва (до 72 кг), яка зазнала травми коліна у півфінальній сутичці проти Александри Ангел, не зуміла вийти на поєдинок за "бронзу". Таким чином, медаль автоматично відійшла болгарці Юліані Яневій, для якої це четверта нагорода на рівні Євро.
  • Першу медаль Україні за підсумками дня принесла Соломія Винник (57 кг). У «бронзовому» фіналі вона здолала туркеню Ельвіру Камалоглу з рахунком 10:6. Для Винник це друга медаль на чемпіонатах Європи: у 2020 році вона здобула «срібло» у вазі до 55 кг.
  • «Бронзу» виграла й Юлія Ткач-Остапчук (до 62 кг). У втішній сутичці українка пройшла польку Александру Волчинську (2:0), після чого у протистоянні за медаль перемогла шведку Йоганну Ліндборг (8:6).
  • Ткач-Остапчук завоювала свою дев'яту медаль на чемпіонатах Європи, це четверта «бронза» для неї. Більшу частину нагород вона виграла у вазі до 63 кг.
У ньому російські загарбники святкували «день днр». Щонайменше 5 осіб ліквідовано.
11 травня, 15:01
Історія
Ми навчилися героїчно боротись. Однак не раз губили бачення, як вірно розпорядитися плодами перемог, як от понад 100 років тому...
29 квітня, 13:45
Війна
Також було знищено ворожий комплекс РЕБ «Полє-21».
09 квітня, 17:30
Війна
У ніч на п’ятницю, 5 квітня, російські міста, в яких розташовані аеродроми, атакували понад 50 безпілотників.
05 квітня, 11:27
Війна
З цього аеродрому відбувається зліт стратегічних бомбардувальників Ту-95МС, які є носіями крилатих ракет, що атакують Україну
20 березня, 10:13
Війна
На змаганнях нашу країну представляли 30 українських військовослужбовців та ветеранів із пораненнями. Вони здобули 70 медалей.
20 березня, 09:35