Українка Марина Бех-Романчук стала віцечемпіонкою світу

СПОРТ
26.08.2023, 07:20
Українка Марина Бех-Романчук стала віцечемпіонкою світу

Бех-Романчук принесла першу нагороду країні на першості планети.

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчух здобула срібну медалі чемпіонату світу, який цими днями проходить в угорській столиці Будапешті. Наша співвітчизниця принесла першу нагороду країні на першості планети.

Українка Марина Бех-Романчук стала віцечемпіонкою світу_1

28-річна спортсменка стала другою у секторі для потрійного стрибка. З першої ж спроби українка досягла позначки у 15 метрів і захопила лідерство, показавши при цьому свій найкращий результат нинішнього сезону.

Українка Марина Бех-Романчук стала віцечемпіонкою світу_3

Наступні спроби не дозволили Марині покращити результат, а ось венесуельці Юліані Рохас в останньому стрибку вдалося перевершити Бех-Романчук на 8 сантиметрів та взяти "золото". Третє місце посіла кубинка Лейаніс Перес Ернандес, яка стрибнула на 14 метрів 96 сантиметрів.

Раніше Марина не змогла пройти кваліфікацію у стрибках у довжину на ЧС-2023. Українка тричі здійснила заступи та не пробилася до фіналу. Бех подала протест на роботу електроніки, проте його було відхилено.

У червні українська легкоатлетка здобула перемогу у потрійному стрибку на Європейських іграх-2023, показавши результат у 14 метрів 58 сантиметрів.
 

Українка Марина Бех-Романчук стала віцечемпіонкою світу_5
Українка Марина Бех-Романчук стала віцечемпіонкою світу_7

Читайте також:
Спорт
Ярослава Магучіх програла першу очну зустріч своїй принциповій конкурентці Ніколі Оліслагерс на етапі Діамантової ліги в Лондоні.
18 липня, 20:37
Спорт
На турнірі «срібної» серії Світового легкоатлетичного туру в Австрії Оляновська перемогла на дистанції 1 миля.
02 липня, 15:03
Спорт
Дорощук став переможцем меморіалу ім. Лонського у Бердичеві у секторі стрибків у висоту. Він підкорив планку на позначці 2,33 метра.
28 червня, 07:16
Спорт
Джа'Кобі Тарп показав історичний час на студентському чемпіонаті країни.
12 червня, 18:10
Спорт
Четвірка з Ямайки стала першою в історії, яка вибігла з 40 секунд у міксті 4х100 метрів.
02 травня, 19:07
Спорт
Олег Дорощук приніс Україні друге золото світової першості.
21 березня, 18:27