СПОРТ
23.08.2023, 06:40
Ольга Лящук
Ольга Лящук

Українська стронгвумен Ольга Лящук виграла щорічний турнір The Shaw Classic серед жінок.

Змагання проходили у Лавленді, штат Колорадо (США).

Українка за підсумками всіх вправ набрала 67 балів, що стало найкращим результатом серед учасниць.

Українка здобула титул найсильнішої жінки планети_1

На п'єдесталі компанію Лящук склали канадки Саманта Белв'ю (63) та Меліса Пікок (60).

Українка здобула титул найсильнішої жінки планети_3

Для 38-річної спортсменки з Донецька це вже другий титул найсильнішої жінки світу. Минулого року Лящук перемогла на World's Strongest Woman.

Зазначимо, що у змаганнях серед чоловіків брав участь український стронгмен Олексій Новіков. Він посів 10-е місце за підсумком турніру, набравши 44 бали.

Титул Найсильнішої людини світу дістався американцю Браяну Шоу (96 очок). Канадець Мітчелл Хупер (89) став 2-м, а шотландець Том Столтман (82) – третім.

Що відомо про Ольгу Лящук

• Ольга Лящук народилася в Донецьку, де розпочала займатися спортом.
  • На юніорському рівні стала переможницею першості України зі стрибків з жердиною.
  • У складі збірної України виграла першість Європи з регбі.
  • Ольга стала першою українкою, яка потрапила до Книги рекордів Гіннеса. У 2016 році жінка розчавила стегнами 3 кавуни за 14 секунд.
  • У 2019 і 2020 роках Ольга перемогла на всесвітніх змаганнях "Arnold Pro Strongwoman" у США.

У матчі за бронзу наші дівчата перемогли Південну Корею.
04 травня, 16:32
Як стверджували борці за волю України минулого століття, вогонь запеклих не пече. І вони мали рацію, гартуючи прийдешніх воїнів.
03 травня, 19:16
Абсолютний чемпіон світу з боксу Майк Тайсон вийде на ринг проти американського ютубера та боксера Джейка Пола 20 липня.
29 квітня, 18:59
Джошуа вважає, що українець переможе «циганського короля».
27 квітня, 19:48
Наталія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд та Анастасія Коженкова принесли Україні першу нагороду Чемпіонату Європи
27 квітня, 16:17