Українки здобули друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи з боксу

СПОРТ
23.10.2022, 12:25
Українки здобули друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи з боксу

Україна здобула 3 золоті медалі, 1 «срібло» та 2 «бронзи» на континентальній першості

З 11 по 23 жовтня у Чорногорії, в Будві проходив чемпіонат Європи з боксу серед жінок.

Жіноча збірна України з боксу здобула відразу три золоті нагороди.

Як зазначає телеграм-канал Base of Ukrainian sports, такий здобуток дозволив посісти нашим дівчатам друге місце у загальнокомандному заліку. Це є найкращим результатом за всю історію України.

У підсумку ж Україна виграла 3 золоті медалі, 1 «срібло» та 2 «бронзи».

Золоті медалі здобули:

  • Тетяна Коб (вагова категорія до 52 кг);

  • Анастасія Ковальчук (54 кг);

  • Марія Ловчинська (понад 81 кг).

Срібною призеркою стала Марія Бова (63 кг), бронзовими – Раїса Піскун (81 кг) та Анастасія Черноколенко (75 кг).

Для Тетяни Коби перемога у Будві стала другою в кар'єрі на континентальних змаганнях. Вперше чемпіонкою Європи вона стала вже у далекому 2009 році.

Читайте також:
Спорт
Український боксер Олександр Усик переміг нідерландського спортсмена Ріко Верховена технічним нокаутом у 11 раунді.
24 травня, 06:56
Спорт
Український боксер Олександр Усик прилетів до Єгипту на бій проти нідерландського кікбоксера Ріко Верховена.
17 травня, 21:05
Спорт
Британський боксер Тайсон Ф’юрі викликав українського спортсмена Олександра Усика на бій — третій поєдинок боксерів.
11 травня, 16:21
Спорт
Українець Богачук не вистояв проти сина легенди боксу.
11 травня, 12:25
Спорт
Туркі Аль аш-Шейх має намір організувати для Олександра Усика новий бій.
04 травня, 21:07
Спорт
Боксери видали видовищний бій у дванадцять раундів.
05 квітня, 21:45