Українки здобули друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи з боксу

СПОРТ
23.10.2022, 12:25

Україна здобула 3 золоті медалі, 1 «срібло» та 2 «бронзи» на континентальній першості

З 11 по 23 жовтня у Чорногорії, в Будві проходив чемпіонат Європи з боксу серед жінок.

Жіноча збірна України з боксу здобула відразу три золоті нагороди.

Як зазначає телеграм-канал Base of Ukrainian sports, такий здобуток дозволив посісти нашим дівчатам друге місце у загальнокомандному заліку. Це є найкращим результатом за всю історію України.

У підсумку ж Україна виграла 3 золоті медалі, 1 «срібло» та 2 «бронзи».

Золоті медалі здобули:

• Тетяна Коб (вагова категорія до 52 кг);

• Анастасія Ковальчук (54 кг);

• Марія Ловчинська (понад 81 кг).

Срібною призеркою стала Марія Бова (63 кг), бронзовими – Раїса Піскун (81 кг) та Анастасія Черноколенко (75 кг).

Для Тетяни Коби перемога у Будві стала другою в кар'єрі на континентальних змаганнях. Вперше чемпіонкою Європи вона стала вже у далекому 2009 році.

Промоутери британця підтвердили інформацію про те, що Тайсон Ф'юрі отримав розсічення.
03 лютого, 07:20
Спорт
Український боксер вийде в ринг проти мексиканського бійця Емануеля Наваррете.
30 січня, 11:36
Спорт
Вечір боксу від Premier Boxing Champion за участю українця відбудеться 30 березня у Лас-Вегасі.
27 січня, 18:04
Спорт
Востаннє Вихрист боксував в лютому 2023-го. Тоді він програв поєдинок та отримав травму.
12 січня, 15:35
Спорт
Непереможений японський боксер сенсаційно став абсолютним чемпіоном світу вдруге.
26.12.2023, 15:36