Україно-Американський розлом - Quo vadis?

ПОЛІТИКА
01 червня, 18:11
Україно-Американський розлом - Quo vadis?

Розбір за переліком від Washington Post.

Щось недобре коїться між Києвом і Вашингтоном. Ой, не добре!

Хоча, якщо послухати блюдолизів Банкової, то там «завдяки величному генію Володимиру-зелене сонечко Зеленському неймовірні історичні досягнення, але в усьому винуваті тільки трикляті американці!

Ні, десь так і виглядає та провладна шизофренія: усе прекрасно, а те, що все гірше й гірше, то через вражину Байдена.

Насправді наше маленьке недомисліє влізло у великі ігри для дорослих, якою, безумовно, є американська виборча кампанія. І врешті, спалиться там не лише він, але й жорстко постраждає Україна. Бо не треба сіяти зло, коли є всі шанси для добра. І не плюй на руку, яка подає тобі допомогу.

Зараз склався унікальний міжнародний тренд на підтримку України. А в США ним вирішили скористатися навіть сам Трамп і радикальні члени групи MAGA. Різко впали всі перепони – лиш виконуй свою частину домовленостей і користуйся підтримкою.

Але все діаметрально навпаки. І всі тріщини, на жаль, починаються не у Білому домі чи Конгресі, а на одній знаній вулиці в Києві.

Про ці штучно створені розломи я вже не раз робив записи й дописи. А зараз вирішив їх систематизувати за переліком, який визбирав у дуже толерантній до України статті відомого американського автора Майкла Бірнбаума у The Washington Post.

Він реально дотримується відповідального принципу «не нашкодь», уникає звинувачень, але перелічує значну кількість отих нових розломів, які загрожують стримати, а можливо й зруйнувати волю до підтримки України в американському політикумі.

Вийшло трохи занадто розлого. Можна було й коротше, але хотілося поєднати непоєднуване: подати й загальну картину проблеми, й оцінку кожної з перелічених тріщин.
 

Автор : Тарас Чорновіл
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Канцлер Німеччини заявив, що готовий провести подальші переговори з путіним, попри безрезультатну телефонну розмову
11:31
Політика
Сирія так і не змогла відновитися після втрати нафтових родовищ і заводів
09 грудня, 16:31
Світ
Усі ці бази є критично важливими для путіна у цих регіонах.
05 грудня, 10:55
Політика
«росія – точно нам не ворог», - про це заявив посол державного утворення «Ізраїль» Михайло Бродський
02 грудня, 10:02
Політика
Міністр енергетики Туреччини заявив, що без дозволу США «ми не зможемо платити росі».
26 листопада, 16:35
Світ
За минулі 2 роки Вашинґтон позірно стримував Київ від надмірної ескалації. Натомість Москву це лише провокувало конфліктувати далі.
25 листопада, 08:25