Україно-Американський розлом - Quo vadis?

ПОЛІТИКА
01 червня, 18:11
Україно-Американський розлом - Quo vadis?

Розбір за переліком від Washington Post.

Щось недобре коїться між Києвом і Вашингтоном. Ой, не добре!

Хоча, якщо послухати блюдолизів Банкової, то там «завдяки величному генію Володимиру-зелене сонечко Зеленському неймовірні історичні досягнення, але в усьому винуваті тільки трикляті американці!

Ні, десь так і виглядає та провладна шизофренія: усе прекрасно, а те, що все гірше й гірше, то через вражину Байдена.

Насправді наше маленьке недомисліє влізло у великі ігри для дорослих, якою, безумовно, є американська виборча кампанія. І врешті, спалиться там не лише він, але й жорстко постраждає Україна. Бо не треба сіяти зло, коли є всі шанси для добра. І не плюй на руку, яка подає тобі допомогу.

Зараз склався унікальний міжнародний тренд на підтримку України. А в США ним вирішили скористатися навіть сам Трамп і радикальні члени групи MAGA. Різко впали всі перепони – лиш виконуй свою частину домовленостей і користуйся підтримкою.

Але все діаметрально навпаки. І всі тріщини, на жаль, починаються не у Білому домі чи Конгресі, а на одній знаній вулиці в Києві.

Про ці штучно створені розломи я вже не раз робив записи й дописи. А зараз вирішив їх систематизувати за переліком, який визбирав у дуже толерантній до України статті відомого американського автора Майкла Бірнбаума у The Washington Post.

Він реально дотримується відповідального принципу «не нашкодь», уникає звинувачень, але перелічує значну кількість отих нових розломів, які загрожують стримати, а можливо й зруйнувати волю до підтримки України в американському політикумі.

Вийшло трохи занадто розлого. Можна було й коротше, але хотілося поєднати непоєднуване: подати й загальну картину проблеми, й оцінку кожної з перелічених тріщин.
 

Автор : Тарас Чорновіл
Читайте також:
Світ
Ді Венс є одним із найбільших критиків допомоги Україні.
16 липня, 10:23
Політика
Міністрів закордонних справ ЄС шукають спосіб уникнути ще одного «пропагандистського шоу Орбана».
15 липня, 11:06
Війна
Аналітики скептично ставляться до того, що нові заходи можуть переломити ситуацію на полі бою.
13 липня, 15:55
Світ
Генерал Пентагону вважає, що оборонна угода московії з Північною Кореєю може спричинити тертя з Китаєм
24 червня, 15:03
Опінії
Чому так сталося?
22 червня, 16:39
Війна
В адміністрації президента Байдена заявили, що Україна має виграти війну, яку проти неї веде росія, щоб вступити в НАТО.
18 червня, 10:36