Українська діаспора закликала президента Болсонару «натиснути» на Путіна

СВІТ
10 лютого, 06:51
Українська діаспора закликала президента Болсонару «натиснути» на Путіна
Фото: G1 – Globo

Майже мільйонна українська громада Бразилії скептично поставилася до офіційного робочого візиту Жаїра Мессіаша Болсонару у Москву.

Про це жителі низки міст штату Парана, населених нащадками етнічних українців, заявили виданню "Folha de São Paulo", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Так, зокрема, представники нашої діаспори вимагають від бразильського лідера дотримуватися твердої позиції у перемовинах із Владіміром Путіним, а також спробувати закликати кремлівського "бункерного щура" відмовитися від воєнної агресії.

«Болсонару позиціює себе правоконсервативним політиком, але їде до РФ, чий президент відомий своїм шанобливим ставленням до комуністичної ідеології. На нашу думку, буде неприпустимо, коли чинний лідер Бразилії стане на бік Кремля й підтримає пропагандистську тезу, що Росія ніяким чином не причетна до війни в Україні та, що її військ немає на Донбасі. Ми переконані, Болсонару має показати Путіну, що він у ці ігри не грає», – прокоментував ситуацію очільник Бразильського Центрального Представництва Українців Віторіу Соротюк.

Він додав, що влада Бразилії, перш за все міністерство закордонних справ, давно має на весь світ заявити про власне ставлення до російської агресії й усіляко відмежуватися від неї.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", президент Болсонару переконаний, що під час майбутнього особистого спілкування йому вдасться вмовити кремлівського "бункерного щура" не створювати зайвий раз напружену геополітичну ситуацію.

Читайте також:
Світ
Колективний Захід настільки зганьбився за останнє десятиліття, що дозволив путінському режиму впливати на свою внутрішню політику.
30 листопада, 17:01
Політика
Особа, яка з весни 2019 року імітує Президента України, підтримує путінського холуя з Мінську і не планує розривати дипломатичні відносини.
30 листопада, 08:37
Політика
Американський уряд переконав Польщу не надсилати нам такі потрібні для повітряної оборони винищувачі МиГ-29, бо домовився з КНР.
25 листопада, 19:23
Економіка
Бункерний щур Владімір Путін благає одного з досі не підсанкційних російських олігархів Дмітрія Мазєпіна допомогти запустити трубу.
23 листопада, 17:48
Політика
Американський уряд міг би надати Збройним Силам України достатньо зброї, щоби розгромити окупантів до зими. Проте цього не сталося.
22 листопада, 19:23
Політика
Як відомо, у тілі російського ліберала ховається імперський шовініст, але найнебезпечніші з них ті, хто паразитує на темі корінних народів.
20 листопада, 17:00