Українська діаспора закликала президента Болсонару «натиснути» на Путіна

СВІТ
10 лютого, 06:51
Українська діаспора закликала президента Болсонару «натиснути» на Путіна
Фото: G1 – Globo

Майже мільйонна українська громада Бразилії скептично поставилася до офіційного робочого візиту Жаїра Мессіаша Болсонару у Москву.

Про це жителі низки міст штату Парана, населених нащадками етнічних українців, заявили виданню "Folha de São Paulo", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Так, зокрема, представники нашої діаспори вимагають від бразильського лідера дотримуватися твердої позиції у перемовинах із Владіміром Путіним, а також спробувати закликати кремлівського "бункерного щура" відмовитися від воєнної агресії.

«Болсонару позиціює себе правоконсервативним політиком, але їде до РФ, чий президент відомий своїм шанобливим ставленням до комуністичної ідеології. На нашу думку, буде неприпустимо, коли чинний лідер Бразилії стане на бік Кремля й підтримає пропагандистську тезу, що Росія ніяким чином не причетна до війни в Україні та, що її військ немає на Донбасі. Ми переконані, Болсонару має показати Путіну, що він у ці ігри не грає», – прокоментував ситуацію очільник Бразильського Центрального Представництва Українців Віторіу Соротюк.

Він додав, що влада Бразилії, перш за все міністерство закордонних справ, давно має на весь світ заявити про власне ставлення до російської агресії й усіляко відмежуватися від неї.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", президент Болсонару переконаний, що під час майбутнього особистого спілкування йому вдасться вмовити кремлівського "бункерного щура" не створювати зайвий раз напружену геополітичну ситуацію.

Читайте також:
Світ
Диктаторський режим Олександра Лукашенка не здатен здійснювати самостійні рішення, адже Мінськом напряму керує Москва.
10 травня, 19:12
Світ
БПЛА було знайдено за 100 кілометрів на південь від українського кордону
14 березня, 20:25
Війна
Об’єднані сили контролюють ситуацію та адекватно реагують на потенційні загрози з боку орди
22 лютого, 19:03
Політика
Верховна Рада України негайно мусить звернутися до іноземних парламентів і міжнародних парламентських асамблей, вимагаючи санкцій.
22 лютого, 09:24
Війна
Агресори в цьому мають величезний досвід набутий роками
21 лютого, 10:07
Війна
Станом на 11 годину поточної доби московити 25 разів порушили режим припинення вогню
19 лютого, 15:47