Українська кіберполіція заявила про важливість легалізації криптовалюти

ПОЛТАВА
29.01.2018, 12:44
Українська кіберполіція заявила про важливість легалізації криптовалюти

Як повідомляють у прес-службі української кіберполіції, на сьогоднішній день криптовалюта може відноситися до електронних засобів розрахунку, тому необхідно задуматися про її легалізацію на території країни.

Голова департаменту кіберполіції Національної поліції Сергій Демидюк запевнив, що уже зараз виникла потреба врегулювання на законодавчому рівні операцій пов’язвних з куплею-продажу останньої, адже через незахищеність операцій у даній сфері українці все частіше стають жертвами зловмисників, що спекулюють цим ресурсом.

За його словами, найближчим часом необхідно налагодити урегульоване функціонування українських криптовалютних бірж і пунктів її обміну.

Варто нагадати, що раніше НБУ визначився зі статусом біткоіна, як такого що не може визнаватися валютою і попередив про ризики шахрайства з ним, проте після того комітет Верховної ради з питань фінансової політики та банківської діяльності приступив до розробки законопроекту про регулювання обігу криптовалюти в Україні. 

Відділ моніторингу

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
вчора, 09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18