Українська легкоатлетка Магучіх втретє поспіль виграла Діамантову лігу

СПОРТ
14 вересня, 07:11

Українка знову перемогла у престижному змаганні.

У п'ятницю, 13 вересня, у бельгійському Брюсселі відбувся фінал Діамантової ліги у жіночих стрибках у висоту.

Зіркова українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула золото з результатом 1,97 м. Ярославі вдалося взяти цю висоту з першої спроби та випередити свою головну конкурентку австралійку Ніколу Оліслагерс, яка взяла 1.97 з другого разу.

Зазначимо, що ще одна Ірина Геращенко стала бронзовою призеркою з результатом 1,92 м.

Українська легкоатлетка Магучіх втретє поспіль виграла Діамантову лігу_1

Магучіх набрала 40 очок у загальному заліку, вигравши всі п'ять етапів Ліги та на вісім очок випередила Оліслагерс. Третьою за підсумками сезону стала Ірина Геращенко (31 бал).

Українська легкоатлетка Магучіх втретє поспіль виграла Діамантову лігу_3

Нагадаємо, 22-річна Магучіх виграла золото Парижа-2024 у стрибках у висоту.

Також Ярослава є бронзовою призеркою Олімпіади в Токіо, чемпіонкою світу у приміщенні та на відкритому повітрі та чемпіонкою Європи.

Діамантову лігу Магучіх виграє третій рік поспіль. Діамантова ліга є щорічною серією престижних комерційних змагань із легкої атлетики.

Цього року Ярослава завоювала золото на Олімпійських іграх-2024, стала чемпіонкою Європи та виграла Діамантову лігу.
17:22
Обдарований спортсмен залишиться на батьківщині. Все тому, що має виконувати пункти укладеного контракту із World Wrestling Entertainment.
18 квітня, 08:18
У цьому сезоні Магучіх уперше стала чемпіонкою світу, та виграла Суперфінал Діамантової ліги з найкращим результатом сезону (2,03 м)
23.09.2023, 15:34
У фіналі українка захистила звання чемпіонки турніру з результатом 2.03 м.
18.09.2023, 06:35
У статусі переможниці Ярослава перенесла планку на 2.02 і також у першій спробі встановила найкращий особистий результат сезону
03.09.2023, 07:22
Магучіх принесла другу нагороду країні на першості планети.
28.08.2023, 06:47