Українське продажне правосуддя

КРИМІНАЛ
02.11.2023, 09:45
Українське продажне правосуддя

ВАКС Зеленського продовжив справу середньовічної інквізиції. Продаючи індульгенції від покарання за злочини.

Вищий антикорупційний суд зняв електронний браслет, але продовжив до 27 грудня строк дії решти обов’язків, покладених на бізнесмена Алекса Боруховича (фігурант справи Грановського). Його підозрюють в організації заволодіння комунальним аеропортом «Одеса» та доходами від його діяльності на суму 2,5 млрд ₴.

Як відомо, антикорупційний суд визначив Боруховичу запобіжний захід у вигляді 120,78 млн ₴ застави з покладанням наступних обов’язків:

  • прибувати на першу вимогу;
  • не відлучатися з Одеси без дозволу;
  • повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи;
  • утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у справі та свідками;
  • здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Прокурор САП просив продовжити їх дію, втім суддя скасував обов’язок носити браслет.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру бізнесменам Борису Кауфману і Алексу Боруховичу, а також колишньому міському голові Одесі Олексію Костусєву та його ексзаступнику.

За даними слідства, у 2011 році група осіб, до якої входили колишній Одеський міський голова, його заступник, керівник одного з товариств з обмеженою відповідальністю та два бізнесмени, розробили та реалізували злочинну схему, в результаті якої майновий комплекс стратегічного об'єкта — міжнародного аеропорту перейшов з власності територіальної громади у спільну власність міста та так званих приватних інвесторів.

В результаті подальших дій учасників схеми місто повністю втратило будь-який контроль над вказаним об’єктом та не отримувало від його діяльності жодного прибутку.

Натомість, особи які отримали контроль над аеропортом роками привласнювали дохід від його діяльності. Для унеможливлення повернення аеропорту у власність міста усе його майно заставили у банк для отримання кредиту, який не погашали взагалі.

В результаті реалізації схеми, її учасники заволоділи майном аеропорту на суму 118 млн ₴ та доходами від його діяльності у сумі понад 2,5 млрд ₴.

ОЗУ Єрмака-Зеленського цілеспрямовано знищує державу, і основи державності, продаючи індульгенції від покарання. Знищуючи у свідомості людей віру у справедливість від держави, у постулат - один закон для всіх.

Мамай, Злочевський, Коболєв, Грановський.

Виходить, що занісши велику торбу грошей Єрмаку-Зеленському у якості штрафних санкцій від не розподілу їх долі від злочину, можна за допомогою кишенькового суду Банкової уникнути покарання у тяжких і особливо тяжких злочинах.

Чи потрібні такі суди, такі резиденти, і така правоохоронна система Україні?

Вкотре наголошуємо, що ВАКСИ, ШМАКСИ, різноманітні назви для ідіотів на кшталт ДБР, НАБУ, БЕБ, СБУ, МВС, ОГП, ОП, мають канути услід за російським кораблем.

Постколоніальне майбутнє України на чолі державних інституцій  мають сформувати етнічні  українці задля українців, а не збрід з усього світу.

Автор : Гнап Нерушима
вибір редакції
Читайте також:
Новини
Волков заслуговує в нинішніх історичних умовах на найсильніший осуд і на найтяжче покарання.
19 лютого, 11:25
Політика
Вища кваліфікаційна комісія суддів нарешті визнала суддю одіозного суддю Вовка не здатним вершити правосуддя
12 лютого, 17:26
Світ
Вона звинуватила політика в наклепі та сексуальному домаганні.
27 січня, 15:35
Позиція
Визнавши, що вона істотно завинила перед народом України, Лариса Гольник місцем спокути вибрала апеляційний суд
10 січня, 15:05
Війна
«Це ускладнює притягнення путіна до відповідальності» – голова Верховного Суду Станіслав Кравченко.
10 січня, 10:20
Кримінал
Шевченківський районний суд Києва засудив Дениса Куликовського до 15 років позбавлення волі.
03 січня, 15:05