Українські олігархи наразі перебувають під підвищеною увагою СБУ

ВІЙНА
21.12.2022, 18:25
Українські олігархи наразі перебувають під підвищеною увагою СБУ

"Окремі з них зараз ходять на допити"

До українських олігархів наразі підвищена увага з боку Служби безпеки.

Про це заявив очільник СБУ Василь Малюк в інтерв’ю "1+1", як повідомляє медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на Укрінформ.

"Українські олігархи зараз знаходяться під підвищеною увагою СБУ. Окремі з них зараз ходять на допити. А в разі необхідності їм теж доведеться брати до рук зброю і ставати в окопі пліч-о-пліч. Бо вони такі ж громадяни, як і всі. Окрім святого права захищати землю, це святий обов’язок кожного чоловіка", – сказав він.

Раніше президент Володимир Зеленський казав, що українські олігархи з початку війни поводяться по-різному, водночас висновки щодо них будуть зроблені після перемоги та завершення війни. 

Читайте також:
Політика
Артем Шило більше не очолює Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ
14 березня, 09:55
Опінії
У парламентсько-президентській республіці, якою є Україна, президенту надано в особисте управління потужний орган. По суті карально-силовий.
07 лютого, 13:42
Опінії
Українські спеціальні служби нарешті змогли перевершити не тільки російські. А, що найважливіше, навіть деякі західні разом узяті.
28.08.2023, 20:28
Кримінал
Начальник Мукачівського відділу контррозвідки СБУ Андрій Панарін разом із підлеглими побили колишнього ректора академії СБУ Віктора Мікуліна
25.06.2023, 16:38
Опінії
Офіс Президента тримає язика за зубами у справі Володимира Сівковича і його підлеглого Олега Кулініча. Зе-влада по вуха у власному лайні.
06.04.2023, 18:36
Війна
Правоохоронці проводять перевірку документів громадян та огляд автомобілів та попереджають про можливі обмеження проходу
21.01.2023, 12:01