Українські пілоти навчатимуться літати на F-15 і F-16 у США

СВІТ
23.06.2022, 16:37
F-15 (top) and F-16 Fighters
F-15 (top) and F-16 Fighters

До Конгресу США надійшов законопроект про підготовку українських пілотів і членів екіпажів на літаках F-15, F-16

До Конгресу Сполучених Штатів подали на розгляд законопроект про підготовку українських пілотів і членів екіпажів на літаках F-15, F-16 та інших повітряних суднах.

Про це повідомив конгресмен від штату Іллінойс, ветеран ВПС США Адам Кінзінгер у Twitter.

«Ці чоловіки — пілоти Повітряних Сил ЗС України. Багато людей думали: а що вийде з бою в перший день? Але вони все ще в ньому. Я вніс законопроєкт про навчання їх на літаках НАТО, щоб вони могли перейти на F-16», — Адам Кінзінгер. 

Законопроект внесли конгресмени США Адам Кінзінгер і Кріс Хулахан.

Поки США тільки продовжують розглядати можливість відправки F-15, F-16 та інших повітряних платформ на озброєння України, але навчання пілотів і персоналу варто провести заздалегідь.

У будь-якому випадку, поки не вирішено передадуть Сполучені Штати та їх союзники таку техніку, ця програма зміцнює українські можливості та забезпечує їх довгострокову стабільність та безпеку.

Читайте також:
Політика
ICE затримує українців із гуманітарним дозволом U4U.
вчора, 16:49
Війна
Причиною конфлікту стало питання необмеженого доступу уряду США до можливостей ШІ.
01 березня, 14:35
Війна
Мер Нью-Йорка, представник Демократичної партії Зохран Мамдані, висловив різку критику щодо війни США з Іраном.
01 березня, 09:26
Політика
Трамп втрачає підтримку навіть серед республіканців.
24 лютого, 09:34
Світ
Дональд Трамп зауважив, що подібні заяви є неприпустимим розголошенням секретних даних.
20 лютого, 08:00