Українські політики — егоцентричні та безвідповідальні діти

Опінії
17 жовтня, 09:42
Українські політики — егоцентричні та безвідповідальні діти
Фото: Facebook

Опинившися у владі вони не думають про довгострокову політичну відповідальність за сказане перед виборами.

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

Більшість українських політиків — це колективний "Доріан Грей". У тому сенсі, що їхня публічна риторика дуже сильно відрізняється від справжньої мотивації.

По-перше, вони гедоністи та постмодерністи. Бо в них відсутня будь-яка ідеологія і переважає віра у безумовний примат політичних технологій над реальною політикою.

По-друге, вони спочатку вибудовують політичний вчинок як елемент гри. Її мета — використання комплексів й помилок (як виборців, так і еліт) для досягнення конкретних бізнес-цілей.

По-третє, носії постмодерністської політики озвучують будь-яке політичне послання. Вони не думають про довгострокову політичну відповідальність за сказане.

По-четверте, вони приписують собі позитивні результати об'єктивних, не залежних від конкретних політиків процесів. При цьому не мають політичної волі та мотивації ініціювати реальну позитивний порядок чи програму для країни й суспільства.

По-п'яте, вони розглядають вибори як механізм отримання легітимного права на відтворення своєї корпоративно-бізнесової інфраструктури. Але аж ніяк не на реалізацію передвиборчої програми.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Сьогодні я не критикуватиму Порошенка. Навіть не міркуватиму: морально чи аморально використовувати в рекламі, особливо політичній, дітей.
17 жовтня, 15:15
Коронавірус показує зеленій Полтаві червоні зуби.
вчора, 11:36
Мир не настає одразу після припинення бойових дій.
вчора, 09:12
Внесений до Ради проєкт закону про реформування СБУ викликав шквал критики в експертному середовищі.
19 жовтня, 14:13
Команда "гаранта" внесла до парламенту законопроєкт, який суттєво скорочує і демілітаризує СБУ.
19 жовтня, 09:18
Було-було, а такого…
16 жовтня, 12:04