Корупція в «Укргазвидобування»: СБУ провела обшуки в Кременчуці

ПОЛТАВА
12.09.2019, 06:56
Корупція в «Укргазвидобування»: СБУ провела обшуки в Кременчуці

Представники Служби безпеки України провели обшуки у справі привласнення коштів посадовцями акціонерного товариства «Укргазвидобування» під час утилізації небезпечних відходів.

Відповідний звіт опубліковано на сторінці відомства у соціальній мережі Facebook. Повідомляється, що приватна комерційна структура за «погодженням» з дирекцією «Укргазвидобування» та бездіяльності посадовців органів Державної екологічної інспекції створила схему отримання неправомірної вигоди.

Не названі особи привласнювали кошти під час виконання договорів щодо утилізації відходів буріння у Полтавській області. Такі дії правопорушників завдали значної шкоди екології регіону.

(Фото: СБУ)

Слідчими СБУ задокументовано факт тимчасового не належного зберігання відходів буріння без дотримання необхідних екологічних вимог. Також у ході досудового розслідування з'ясовано, що зацікавленими особами відбувалася підміна супровідних документів.

На сьогодні затриманим правопорушникам повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Відкрито провадження за Частиною 2 Статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) і Частиною 2 Статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального Кодексу України.

Читайте також:
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
09:27
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
вчора, 17:45
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
вчора, 14:17
Майбутні пілоти Формули-1 починають тренування з Полтави.
вчора, 12:55
Центральний медичний заклад Миргородського району потребує виготовлення проєктно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту.
вчора, 09:18