Українські військові готуватимуться за канадською програмою UNIFIER протягом 4 місяців

СВІТ
05 серпня, 16:46
Українські військові готуватимуться за канадською програмою UNIFIER протягом 4 місяців

У рамках операції UNIFIER Збройні сили Канади надішлють до Сполученого Королівства до 225 військовослужбовців

Міністр національної оборони Канади Аніта Ананд оголосила про дозвіл Канади розгорнути персонал Збройних Сил Канади для навчання Збройних Сил України, які прагнуть збільшити чисельність своїх сухопутних сил перед обличчям триваючого, неспровокованого, невиправданого та незаконного вторгнення росії.

Про це інформує Генеральний штаб ЗС України.

«Попри жахливе російське вторгнення в Україну, операція UNIFIER тривала. Коли ми призупинили навчання минулої зими в Україні, ми чітко сказали, що відновимо навчання. Ми виконали обіцянку щодо проведення навчання із наданою Канадою артилерією та боєприпасами у третіх країнах. Співпрацюючи зі Сполученим Королівством, ми продовжуватимемо виконувати цю обіцянку. Канада вшановує мужність і відвагу Збройних Сил України, і ми продовжуватимемо допомагати їм розвивати навички, необхідні для захисту свободи та незалежності своєї нації», − наголосила Міністр національної оборони Канади Аніта Ананд.

У рамках операції UNIFIER Збройні сили Канади надішлють до Сполученого Королівства до 225 військовослужбовців, більшість з яких працюватимуть інструкторами, за підтримки підрозділу командування та управління протягом приблизно чотирьох місяців.

Зазначається, що перша з трьох навчальних груп, що нараховуватиме приблизно 90 військовослужбовців, буде в основному набрана з 3-го батальйону канадської легкої піхоти принцеси Патриції, який базується в Едмонтоні (Альберта).

Перші курси під керівництвом Канади відбуватимуться за гнучкою навчальною програмою, зосередженою на індивідуальних навичках, необхідних для бойових дій на передовій, включно з поводженням зі зброєю, наданням першої допомоги на полі бою, польовими навичками, тактикою патрулювання та законами збройних конфліктів.

«Канада відома якістю навчання, яку надає іншим країнам. Це навчання призводить до дуже цінного стратегічного ефекту. З останніх обговорень, таких, які відбулися у Контактній групі з питань оборони України, цілком зрозуміло, що навчання є критично важливим компонентом для підтримки здатності України захищати себе в короткостроковій та довгостроковій перспективі», – зазначив Начальник штабу оборони Збройних сил Канади генерал Вейн Дональд Ейр.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Європейська навчальна місія EUMAM Ukraine для Сил оборони України має на меті підготувати 15 тисяч українських військових
29 листопада, 19:39
Війна
Досвід, отриманий у литовській військовій школі, українські військовослужбовці одразу застосують у навчальних центрах ЗС України
20 листопада, 12:37
Війна
Шведські офіцери перебувають у визначеному урядом місці в рамках навчальної програми
13 листопада, 16:32
Світ
На його борту близько 90 літаків і гелікоптерів, у тому числі винищувачі-бомбардувальники п'ятого покоління F-35C
31 жовтня, 11:15
Війна
Об'єднані підрозділи Сил оборони України відпрацювали комплексний захист державного кордону з Республікою Білорусь.
01 жовтня, 10:30
Війна
Тактико-спеціальні навчання Сил оборони України під назвою "Північний буревій-2022" розпочалися у прикордонних із Білоруссю областях.
09 вересня, 09:21