Українських ліків проти COVID-19 немає завдяки Зеленському

Опінії
08 січня, 09:01
Українських ліків проти COVID-19 немає завдяки Зеленському
Фото: bastion.tv

Зе-команда задорого купує китайську вакцину проти коронавірусу, тоді як на вітчизняні медичні розробки бракує грошей.

Народний депутат України VIII скликання

Уряд бразильського штату Сан-Паулу підписав контракт на отримання 46 мільйонів доз китайської вакцини "Sinovac Biotech" вартістю 90 мільйонів доларів. Тобто вартість однієї вакцини трохи більша за 1,9 долара.

У той самий час Україна планує закупити вакцину вже згаданої компанії через дистриб'ютора по 18 доларів за одиницю. Хочете ще болю?

Китайські інститути передадуть технологію виробництва вакцини бразильським інститутам!

А пам'ятаєте, що Зеленський обіцяв ліки проти коронавірусу українського виробництва? Так ось їх не існує, а виробляти вакцину наші інститути мають можливість; але не будуть.

Ключова проблема — анархія! Фактично, йдеться про відсутність досвіду управління у керівників держави та небажання навчатися.

По-перше, вартість вакцини проти COVID-19 від китайського виробника "Sinovac" могла бути меншою, якби переговори щодо її закупівлі вело не Міністерство охорони здоров’я, а спеціалізоване держпідприємство "Медичні закупівлі України".

По-друге, вартість вакцини могла бути меншою, якби переговори про співробітництво та закупівлю почали раніше. Але аж ніяк не місяць тому.

По-третє, вартість вакцини могла бути меншою, якби Україна брала участь у виробництві. Так, наприклад, та сама китайська вакцина в Індонезії коштує дешевше, бо країна закуповує речовину, а фасує, маркує та пакує самостійно.

По-четверте, вартість вакцини могла бути значно меншою, якби Україна долучилася до розробки, дослідження ефективності та виробництва. Приклад — вже згадана вище Бразилія.

Українці розплачуються за свій вибір. Невігласи при владі не здатні організувати роботу державного апарату і ми компенсуємо брак розуму керівників грошима з власних кишень.

Читайте також:
Теперішнє керівництво Харківської обласної державної адміністрації "заморозило" будівництво нового сучасного онкоцентру.
15 січня, 10:36
Середня зарплата українського лікаря залишається вкрай низькою.
30.11.2020, 18:55
Упевнені, в Україні безкоштовні тести для населення — така ж фікція, як і безкоштовне навчання та безкоштовна медицина, що у нас.
02.11.2020, 10:33
Асимптоматична коронавірусна інфекція зменшує здатність людського організму виробляти стійкі антитіла.
28.10.2020, 09:42
Медичний препарат, який розробляють науковці Університету Оксфорда з компанією "AstraZeneca", спричинив першу смерть.
22.10.2020, 12:46
Антитіла до вірусу SARS-CoV-2, відомого як COVID-19, зберігаються в людському організмі не більше 4 місяців після одужання.
15.10.2020, 09:42