Український БПЛА Punisher будуть використовувати ССО України

ВІЙНА
16.04.2022, 13:37
Український ударно-розвідувальний безпілотний комплекс Punisher,
Український ударно-розвідувальний безпілотний комплекс Punisher,
Фото: Максим Музика

Найближчим часом перші п'ять комплексів будуть передані бойовим підрозділам ССО

Український ударно-розвідувальний безпілотний комплекс Punisher пройшов випробування і схвалений до застосування підрозділами Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Про це  повідомив СЕО компанії UA Dynamics, яка й розробляла дрон, Максим Музика.

“Команда UA Dynamics з радістю повідомляє, що ударно-розвідувальний безпілотний комплекс PUNISHER нашої розробки успішно пройшов польові випробування на одному з полігонів збройних сил та схвалений до бойового застосування Силами спеціальних операцій України”, – написав він.

Найближчим часом перші п'ять комплексів будуть передані бойовим підрозділам ССО України, екіпажі яких будуть підготовані нашими інструкторами.

"Всі комплекси UA Dynamics збираються за рахунок допомоги волонтерських фондів і благодійних внесків патріотичної спільноти та передаються підрозділам ССО безоплатно",-  зазначив Максим Музика.

Довідково

PUNISHER — це невеликий ударний безпілотник українського виробництва, створений командою ветеранів російсько-української війни UA-Dynamics. Команда утворилася у 2016 році.

БПЛА Punisher дозволяє проникнути непоміченим глибоко в тил противника, знищити стратегічні об’єкти та техніку й зникнути. Він може діяти на відстані 45 кілометрів від операторів, вести розвідку та завдавати ударів по цілях. Два комплекси вже виконують завдання на фронті, і компанія-виробник готова надалі виробляти дрони та передавати їх армії.

Punisher – це не окремий дрон, а система, в яку входить розрахунок з кількох навчених військових спеціалістів, транспорт, яким вони пересуваються (позашляховик), комп’ютери для керування дроном, додатковий безпілотник для розвідки, запасні деталі та інше приладдя.

Punisher може бути озброєний кількома видами бомб, які може самостійно скидати на цілі. Ще одна його перевага — запускається з катапульти на автомобілі, тож йому не потрібна злітна смуга.

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Нейрочіп від стартапу Ілона Маска використають у Канаді
21 листопада, 18:16
Мистецтво
Портрет математика Алана Тюрінга, який створив робот Ai-Da, став першим твором мистецтва, проданим на аукціоні
08 листопада, 16:04
Життя
У той час, коли розумні рухаються в науковому просторі, інші рухаються у зворотньому напрямку.
04 листопада, 11:43
Економіка
Українська компанія «Awedyne» анонсувала найновішу зброю. Нею наші захисники ліквідовуватимуть вибухову загрозу з повітря.
29 жовтня, 08:22
Світ
Міноборони США напередодні додало компанію до списку таких, що співпрацюють з військовими.
19 жовтня, 11:00
Війна
Журналісти провели два дні, подорожуючи країною з підрозділом безпілотників, коли він готувався запустити понад 100 безпілотників за ніч.
17 жовтня, 10:27