Український БПЛА Punisher будуть використовувати ССО України

ВІЙНА
16.04.2022, 13:37
Український ударно-розвідувальний безпілотний комплекс Punisher,
Український ударно-розвідувальний безпілотний комплекс Punisher,
Фото: Максим Музика

Найближчим часом перші п'ять комплексів будуть передані бойовим підрозділам ССО

Український ударно-розвідувальний безпілотний комплекс Punisher пройшов випробування і схвалений до застосування підрозділами Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Про це  повідомив СЕО компанії UA Dynamics, яка й розробляла дрон, Максим Музика.

“Команда UA Dynamics з радістю повідомляє, що ударно-розвідувальний безпілотний комплекс PUNISHER нашої розробки успішно пройшов польові випробування на одному з полігонів збройних сил та схвалений до бойового застосування Силами спеціальних операцій України”, – написав він.

Найближчим часом перші п'ять комплексів будуть передані бойовим підрозділам ССО України, екіпажі яких будуть підготовані нашими інструкторами.

"Всі комплекси UA Dynamics збираються за рахунок допомоги волонтерських фондів і благодійних внесків патріотичної спільноти та передаються підрозділам ССО безоплатно",-  зазначив Максим Музика.

Довідково

PUNISHER — це невеликий ударний безпілотник українського виробництва, створений командою ветеранів російсько-української війни UA-Dynamics. Команда утворилася у 2016 році.

БПЛА Punisher дозволяє проникнути непоміченим глибоко в тил противника, знищити стратегічні об’єкти та техніку й зникнути. Він може діяти на відстані 45 кілометрів від операторів, вести розвідку та завдавати ударів по цілях. Два комплекси вже виконують завдання на фронті, і компанія-виробник готова надалі виробляти дрони та передавати їх армії.

Punisher – це не окремий дрон, а система, в яку входить розрахунок з кількох навчених військових спеціалістів, транспорт, яким вони пересуваються (позашляховик), комп’ютери для керування дроном, додатковий безпілотник для розвідки, запасні деталі та інше приладдя.

Punisher може бути озброєний кількома видами бомб, які може самостійно скидати на цілі. Ще одна його перевага — запускається з катапульти на автомобілі, тож йому не потрібна злітна смуга.

Читайте також:
Світ
Компанія прагне стати головним конкурентом Starlink Ілона Маска, яка сьогодні домінує у цій сфері
24 червня, 10:47
Життя
«ChatGPT», «Gemini», «Grok» та інші нейромережі здатні на неймовірне. Не лише полегшують життя своїх користувачів, а й допомагають в освіті.
20 червня, 12:32
Життя
Генеральний директор лабораторії «DeepMind» компанії «Google» Деміс Хасабіс спантеличив заявою. Пророкує шалений прогрес нейромереж.
17 червня, 06:02
Світ
Компанія починає клінічні випробування.
03 червня, 11:46
Опінії
Виборцями в Україні перед наступними виборами будуть маніпулювати не тільки кремлівці, але також Маск та політичні сили, які за ним стоять.
31 травня, 15:42
Війна
Зараз раптом виявилося, що на гаражах далеко не виїдеш і дрони потрібні не лише кустарного виробництва. Ворог це зрозумів раніше за нас.
21 травня, 19:23