Український фільм "Мати Апостолів" отримав дві нагороди на фестивалі в Іспанії

МИСТЕЦТВО
18 жовтня, 11:30
Український фільм "Мати Апостолів" отримав дві нагороди на фестивалі в Іспанії

Український фільм "Мати Апостолів" Зази Буадзе отримав нагороду за найкращий фільм і найкращу режисуру на Calella Film Festival в Іспанії

У місті Калелья відбулась церемонія нагородження шостого Calella Film Festival, на якому Україна отримала відразу дві нагороди: фільм "Мати Апостолів" визнано найкращим фільмом (Best Film), а режисера Зазу Буадзе – найкращим режисером (Best Director).

Calella Film Festival
Calella Film Festival

Про це повідомляє інформаційна аґенція Останній Бастіон, з посиланням на Держкіно.

На фестиваль було подано 380 фільмів, відібрано на конкурс 20 і висунуто на нагороду 6 фільмів – з Японії, Чехії, Фінляндії, Іспанії, Великобританії та України.

Нагороди фільму
Нагороди фільму "Мати Апостолів"

Військова драма "Мати Апостолів" розповідає про безмірну материнську любов. Коли сину загрожує небезпека, мати чимшвидше кидається на допомогу. Заради порятунку дитини вона здатна на усе, навіть пройти крізь пекло війни... Стрічка знята за реальними подіями, які відбувалися на сході України у 2014 році.

Кадр із фільму
Кадр із фільму "Мати Апостолів"

Картину під час фестивалю в іспанських містах Калелья (Calella) та Аре́ньш-да-Мар (Arenys de Mar) презентували режисер Заза Буадзе та продюсер Дмитро Овечкін.

Режисер Заза Буадзе та продюсер Дмитро Овечкін
Режисер Заза Буадзе та продюсер Дмитро Овечкін
"Тема болюча для українців й близька та зрозуміла для іспанців. Після показів тривалий час відбувалися обговорення фільму. Емоції та біль ніхто не стримував…", зазначають творці фільму.
Український фільм

Показ у місті Аре́ньш-да-Мар відвідали представники Генерального консульства України в Барселоні на чолі з консулом Олександром Дзьомою. Напередодні відбулась зустріч з Генеральним консулом України в Барселоні Артемом Воробйовим щодо необхідності та важливості організації показів фільму для української діаспори в Іспанії.

Український фільм

Картину "Мати Апостолів" створено компанією "Студія "Золоте Руно" за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

З 15 по 24 жовтня фільм Мати Апостолів бере участь в official selection Ontario International Film Festival ONIFF. Стрічку можна переглянути безкоштовно за запитом на сайті Фестивалю.

Також фільм “Мати Апостолів” відібрано для показу у кінофестивалі New York Film Week, який  розпочнеться вже сьогодні.

вибір редакції
Читайте також:
Документальний фільм “Земля блакитна, ніби апельсин” отримав головну нагороду на фестивалі документального кіно MajorDocs
10 жовтня, 14:30
22 вересня у Полтаві за ініціативи міського осередку "Просвіта" відбулася кінопрем'єра нової стрічки Михайла Іллєнка.
24 вересня, 13:21
Моніка Анна Марія Беллуччі народилася в італійському місті з багатою історією - Чітта-ді-Кастелло.
26 червня, 18:01
Кобі Смолдерс - канадська актриса, яка стала відомою завдяки ролі Робін Щербацьки в комедійному серіалі «Як я зустрів вашу маму».
25 червня, 18:35
Як проходило фільмування другого сезону можна подивитися зазирнувши за лаштунки знімального майданчика.
21 березня, 11:34
Відомий український режисер Олег Сенцов нарешті приступив до роботи над драмою "Носоріг".
10.09.2020, 12:04