Український "Руслан" доставив до США супутник для запуску SpaceX

СВІТ
27.10.2022, 14:53
Український "Руслан" доставив до США супутник для запуску SpaceX

Авіакомпанія "Антонов" доставила з Франції до США цивільний телекомунікаційний супутник Airbus Defense

Авіакомпанія "Антонов" доставила з Франції до США цивільний телекомунікаційний супутник Airbus Defense and Space для запуску компанією SpaceX Ілона Маска.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що "Антонов" у співпраці з логістичною компанією Bollore Logistics Space перевезли супутник на борту одного зі своїх літаків Ан-124-100-150 з Тулузи до стартово-посадкового майданчику NASA у Тітусвіллі. Там планується його запуск американською аерокосмічною компанією SpaceX.

Вага вантажу склала 50 тонн, включаючи спеціальний контейнер довжиною 14,69 м, шириною 5,45 м і висотою 4,22 м, розроблений Airbus Defense and Space спеціально для безпечного переміщення цих типів супутників до виділеного Космічного центру.

В ДП "Антонов" повідомили, що для завантаження та розвантаження контейнера використовувався зовнішній кран у поєднанні з бортовим краном і лебідкою літака, а також спеціальне навантажувальне обладнання, розроблене і виготовлене штатними інженерами держпідприємства.

Читайте також:
Світ
У найближчі два місяці Туреччина представить удосконалений бойовий літак Hürjet
18.01.2022, 17:35
Світ
За даними японського зовнішньополітичного відомства, заходи набирають чинності з 6 лютого.
13:31
Світ
Багато загиблих та поранених
10:50
Світ
Російське місто Єлабуга стане новою ціллю українських військовиків для удару у відповідь, подібно до того, яким раніше був Енґельс.
вчора, 21:04
Світ
Представники найчисленнішого тюркськомовного етносу кипчацької групи Республіки Дагестан закликали одноплемінників до єднання.
вчора, 17:09
Світ
Як себе поводити, якщо ворог застосує ядерну зброю
вчора, 12:35