Український учитель став переможцем Cambridge Dedicated Teacher Awards у Європі

Український учитель став переможцем Cambridge Dedicated Teacher Awards у Європі

Він претендує на глобальну перемогу, і до 30 квітня кожен може проголосувати за нього.

Олександр Жук, учитель інформатики Запорізької школи-інтернату «Джерело», переміг у престижному міжнародному конкурсі Cambridge Dedicated Teacher Awards 2025. Він став першим українцем за всю історію премії, якого визнано регіональним переможцем у Європі.

Про це повідомляє Громадське.

Цьогоріч Кембридж зібрав понад 5 000 номінацій зі 101 країни. Олександра обрали за інноваційне використання технологій та підтримку учнів із особливими освітніми потребами. Його шлях розпочався зі знайомства зі студентом із порушенням слуху, після чого він вивчив жестову мову та присвятив себе інклюзивній освіті.

Олександр Жук викладає вже 16 років, поєднуючи STEAM-підходи з особливою увагою до дітей, що мають складнощі в навчанні. 2020 року він потрапив до 50 номінантів на Global Teacher Prize.

Як переможець Олександр отримає набір книжок для своєї школи, почесний кубок, участь у церемонії нагородження та згадку в підручниках Cambridge. 

А зараз він претендує на глобальну перемогу, і до 30 квітня кожен може проголосувати за нього: dedicatedteacher.cambridge.org/vote.

«Ця нагорода — не моя особиста перемога. Вона — для учнів, їхніх родин і всієї освітньої спільноти України», — наголосив Олександр Жук.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Яна Степаненко пробігла п’ять кілометрів на Токіо Friendship Run — одному з шести найбільших світових забігів серії World Marathon Majors.
01 березня, 18:03
Полтава
Українці збирають допомогу фронтовикам. Її отримають наші захисники із лав 28-ї Окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.
03 лютого, 14:58
Опінії
Вороги зовнішні та внутрішні розраховували, що українці втратять здатність до спротиву, але прорахувалися. Нині маємо гуртуватися як ніколи.
29.11.2024, 20:34
Війна
Коли московит зайде у вашу оселю, зґвалтує доньок і матерів, забере у Сахалінський концтабір, наступить єднання нації. Тоді буде пізно.
22.10.2024, 08:28
Опінії
Воно не вимагає визнання. Воно створює природу процвітання особистостей та взаємовідносин.
21.10.2024, 16:15
Опінії
Валіза, потяг, Магадан... Тільки такий шлях у тих, хто не просто толерує, а насаджує українцям чужу мову, культуру, не кажучи про історію.
14.10.2024, 20:30