Українсько-молдовські патрулі повернулися на Дністер, – ДПСУ

СВІТ
19.04.2022, 22:46
Українсько-молдовські патрулі повернулися на Дністер, – ДПСУ

Річка Дністер, яка розмежовує Україну з Молдовою, знову взята під надійний контроль прикордонників обох країн.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба на офіційній Facebook-сторінці вітчизняної Державної прикордонної служби.

Зазначається, що у зв'язку з повномасштабним вторгненням російської федерації на територію України спільні патрулі тимчасово призупинили роботу 24 лютого.

«Українські та молдовські прикордонники відновили спільні патрулювання державного кордону. На плавзасобах по річці Дністер прикордонники обох країн перевіряють береги річки та острови. Практика спільних патрулів на українсько-молдовському кордоні запроваджена ще у 2012 році в рамках Міжурядової угоди та Протоколу прикордонних відомств», – прокоментували у пресслужбі ДПСУ.

Водночас уточнюється, що за минулу добу з України до Європейського союзу та Молдови законним шляхом виїхало 19 тисяч громадян, порушників не виявлено.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Польща інтенсивно зміцнює свій кордон з окупованою московитами Білоруссю.

Українсько-молдовські патрулі повернулися на Дністер, – ДПСУ_1
Читайте також:
Війна
Путінська "спеціальна військова операція" остаточно вийшла з-під контролю Кремля, тому російське прикордоння наїжачується фортифікаціями.
22.11.2022, 17:01
Війна
В очікуванні ймовірного нападу сил агресора з білоруської території, наші захисники на Заході України продовжують зміцнювати кордон.
11.08.2022, 17:01
Війна
Це необхідні заходи безпеки в умовах гібридної війни
23.02.2022, 15:43
Війна
Ці гелікоптери отримані в рамках угоди між Урядами України та Франції
14.01.2022, 13:10