Укріплення на Харківщині збудували не скрізь, звіти не відповідають дійсності

ВІЙНА
27 травня, 09:11
Укріплення на Харківщині збудували не скрізь, звіти не відповідають дійсності

Було лише одне показове, куди постійно запрошували Зеленського.

Укріплення в Харківській області збудували не скрізь, де вони мали бути, натомість було лише одне показове, куди постійно запрошували Володимира Зеленського.

Про це повідомив народний депутат з фракції «Європейська солідарність», член тимчасової слідчої комісії Ради з питань облаштування фортифікацій і закупівлі дронів Михайло Бондар в ефірі Radio NV.

«Мої колеги виїжджали, фіксували будівництво якраз на Сумському та Харківському напрямку, ще до останніх спроб прориву. Виявилося, що і після цього Зеленський приїжджав на один і той самий об’єкт. Тобто було збудовано, наприклад, якесь показове укріплення, і туди можна було приїжджати, фотографувати, тільки туди фактично і везли», — заявив депутат.

Укріплення на Харківщині збудували не скрізь, звіти не відповідають дійсності_1Укріплення на Харківщині збудували не скрізь, звіти не відповідають дійсності_2Укріплення на Харківщині збудували не скрізь, звіти не відповідають дійсності_3Укріплення на Харківщині збудували не скрізь, звіти не відповідають дійсності_4Укріплення на Харківщині збудували не скрізь, звіти не відповідають дійсності_5Укріплення на Харківщині збудували не скрізь, звіти не відповідають дійсності_6Укріплення на Харківщині збудували не скрізь, звіти не відповідають дійсності_7Укріплення на Харківщині збудували не скрізь, звіти не відповідають дійсності_8Укріплення на Харківщині збудували не скрізь, звіти не відповідають дійсності_9

За його словами, по іншій лінії щось починали будувати, щось зробили «нашвидкоруч», щоб відзвітувати, а десь взагалі нічого не було.

Також він підкреслив, що звіти про будівництво не відповідають дійсності.

«Хлопці на цих напрямках самі телефонували і запевняли, що коли вони маневрували, коли треба було дійти до лінії, де їх запевняли, що побудовані фортифікації, що є друга лінія, вони приходили туди і потрапляли на такі напів ями, напівзбудовані, а то і взагалі відразу починали щось копати, тому що було голе місце», — додав Бондар.

Читайте також:
Кримінал
Наразі зрадник Олександр Пономарьов утримується у слідчому ізоляторі.
вчора, 17:23
Опінії
6 липня Зеленський перекинув пускові установки Patriot до Одещини. Там їх знищили росіяни.
13 липня, 11:05
Війна
Наближені до влади блазні використовують громадян у власних меркантильних цілях. Доля народу та України їм цілковито байдужа.
07 липня, 14:53
Опінії
Усе він веде до нових «Мінських перемовин» які так критикував.
01 липня, 16:04
Опінії
Крайній раз верховний головнокомандувач уже говорив не про перемогу у війні, а про «припинення війни»
01 липня, 09:05
Політика
Павза із прийняттям у цілому законопроєкту про заборону московських попів явно затягнулася. «Слуги» відпрацьовують московську зарплату.
28 червня, 13:47