Ультиматум владі -- правового свавілля не пропустимо! (ВІДЕО)

ПОЛТАВА
01.07.2015, 14:52


Сьогодні, 1 липня, відбувся брифінг лідера ГО «Останній Бастіон» та головного редактора цього видання Геннадія Сікалова у форматі відкритого діалогу з журналістами й активістами міста.

«Уже маємо зворотну відповідь: зусилля громади мають свою ціну і влада змушена, хоче вона чи не хоче, дослухатися до думки громади», - зазначає лідер ГО «Останній Бастіон».

«Ви пам’ятаєте вислів: «Своїм – усе, ворогам – закон». Подивіться на дії «недопрокурора» Стрелюка, який жаліється на корупцію і, водночас, своїм підписом закриває кримінальні справи, отримавши хабаря. У цій державі, й у Полтавській області зокрема, відбувається правове свавілля і з боку міліції, і з боку прокурора, і з боку суддівської системи».

«Якщо зараз мовчати, потім робити вже нічого не доведеться. Усе зроблять за нас».

«Я бачив багатьох начальників УМВС, але такого, який би сказав на прес-конференції : «Не гони лошадей», - такого я взагалі не бачив»

«Влада чекає від нас суїциду, що люди не будуть відстоювати свої права, а візьмуть зашморг і повісяться. Із мого боку для вас суїциду не буде, шановні чиновники. У нас є 1,2, 3, є 5 статті Конституції. Єдина влада в країні – народ. Коли держава не захищає фундаментальні права та цінності, люди самі мають захищати свої права».

«Подивіться на долю людей, які не дають хабаря цій корупційно-злочинній системі – їх просто викидають на вулицю», - зазначив Геннадій Сікалов стосовно нелегального виселення людей по вул. Київське Шосе, 56. ГО «Останній Бастіон» підтримує людей і разом із ними та всіма небайдужими полтавцями збирається висловити свою позицію та відстоювати права в п’ятницю, 3 липня, о 12 годині біля «Мисливця» навпроти «Епіцентру» (вул. Київське Шосе, 41). Додатково про волевиявлення дивіться незабаром на нашому сайті та в мережі ВКонтакте та Фейсбук.

Ми всі, люди – це і є останній бастіон нашої країни. У нас лише одне життя. Ми готові для радикальних змін», - наголошує лідер ГО «Останній Бастіон».


Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18