«Умом росію не понять»?

Опінії
09 березня, 11:15
«Умом росію не понять»?

російські генерали, схоже, пересвяткували своє професійне свято, 8 березня

інвестиційний банкір

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

російські генерали, схоже, пересвяткували своє професійне свято, 8 березня, і вирішили під впливом гормонів і Путінки знову вдарити по енергетичній інфраструктурі України.

Не пожаліли навіть свій улюблений кинджал, на який молиться вся росія, на святу справу боротьби зі зловісним трансформатором у голосіївському районі.

І щоб шо?

От зрозуміло, що вони цим хотіли досягнути з жовтня по січень.

Але хтось їм сказав, що весна прийшла? Що вже тепло? Що Європа не замерзла, що Британці не їдять білок? Що ціна на газ впала нижче 500 доларів. Що світовий день збільшується?

Чи вони все це проспали?

Який сенс витрачати ресурси на це все зараз? Щоб не дати поспати українцям?

Так більшість проспала ту повітряну тривогу, відправившись спати, не чекаючи, поки генерали набухаються остаточно. Щоб зробити нерви енергетикам? Так ті вже звикли. Щоб перевірити, чи не прийшли ще Патріоти? От перевірили, не прийшли. І що воно вам дало? Чи ви хочете вистрілити всі ваші кинджали до того, як приїдуть Патріоти і почнуть і їх збивати? "Так не достанься ты никому"? Не жарт же, 6 кинджалів вистрілили.

Це схоже на якусь тупу впертість підлітка. Який робить щось всупереч здоровому глузду. Просто, тому що може. І просто, тому що дорослі говорять, що так робити не треба.

А я можу!

Ну змогли й що воно вам дало? Чи їх так вкурвило ниття воєнкорів, що в результаті місяців обстрілу в Харкові включили вуличне світло, а в Києві запустили тролейбуси. Так сьогодні зранку тролейбуси знову їхали.

Чи комусь треба розповісти бункерному дєду що вони проє…стріляли всі ракети й добилися цим рівно нуль і вони бояться, а тому продовжують стріляти, бо от-от Україна не витримає і потрапить нарешті до кам'яного віку? От зараз ще додамо до нашого геніального рецепта трохи кинджалів і тоді точно, навіть весна і літо не допоможуть?

Так от-от Україна повернеться до експорту електроенергії в Європу і навіть це не зможуть зупинити ці недолугі обстріли. І Земля продовжить свій шлях у пустошах космосу, збільшуючи світовий день, щоб вам там не казали шамани.

От реально? Щоб що?

У вас політичні мотиви домінують над військовими? Так тут навіть політичних вже немає. Ви не жалієте зеків і мобіків, це ясно, але ж ракет, ваших кинджалів, вам має бути шкода? Чи ви просто тупі?
Завжди вірна найпростіша відповідь. Але ж ти все одно шукаєш раціо у діях генералів, і тих, хто приймає рішення. Шукаєш зерно.

І щоб шо? Щоб знову переконатися, що «умом росію не понять»?

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
Раніше в березні Блінкен заявляв, що внесення рф до цього переліку може спричинити небажані наслідки.
17 травня, 10:12
Історія
26 років тому було підписано "мирний договір" між ЧРІ та росією
13 травня, 12:15
Війна
Сили ППО збили сім ракет над Дніпропетровщиною, проте є влучання. Попередньо, постраждали 25 людей
01 травня, 08:15
Світ
Московити часто вдаються до агресивної поведінки під час зустрічі з американськими військовими літаками у небі над Сирією.
29 квітня, 11:45
Війна
Серед загиблих в Умані - 5 дітей. Одна жінка вважається зниклою безвісти
29 квітня, 11:08
Війна
У Дніпрі внаслідок обстрілу 2 людини загинули, 3 - зазнали поранень
28 квітня, 08:44