Уродженець Миргорода і оборонець України Микола Колісник відлетів у Вирій

22 березня, 12:30
Уродженець Миргорода і оборонець України Микола Колісник відлетів у Вирій

56-річний мешканець Полтавського край поліг смертю хоробрих від московитської авіації на Північному фронті. Він бився до останнього подиху.

Трагічну звістку про втрату серед захисників оприлюднила пресслужба Миргородської міської ради, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, що Микола Колісник відзначився у пекельних битвах проти ворога на Мар'їнському, Авдіївському та Бахмутському напрямках у Донецькій області.

Бойове хрещення наш земляк здобув ще під час так званої Антитерористичної операції, коли весною 2014 року став до лав одного із добровольчих підрозділів. Після 22 лютого 2022-го солдатом воював спершу у складі 32-ї Окремої механізованої бригади, а потім — 110-ї Окремої механізованої бригади імені Марка Безручка.

«На жаль, 10 березня 2024 року під час виконання бойового завдання у Сумській області герой-танкіст, солдат Микола Колісник загинув  внаслідок підступного ворожого авіаційно-бомбового удару. Він навіки залишившись вірним військовій присязі. Поховали оборонця України із відповідними почестями на Алеї Героїв у Миргороді», — повідомили у міськраді.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглому захиснику України. Вічна шана, подяка і світла пам'ять земляку-Герою!

Уродженець Миргорода і оборонець України Микола Колісник відлетів у Вирій_1
Уродженець Миргорода і оборонець України Микола Колісник відлетів у Вирій_3
Уродженець Миргорода і оборонець України Микола Колісник відлетів у Вирій_5
Некролог