Уродженець Полтавщини Анатолій Омельчук — на щиті

23 січня, 07:10
Уродженець Полтавщини Анатолій Омельчук — на щиті

Білицька громада знову схилила голови у глибокій скорботі. Напередодні з усіма почестями провели полеглого захисника Анатолія Омельчука.

Трагічну звістку про смерть земляка оприлюднила волонтерка та співробітниця Білицької сільської ради Вікторія Суєтіна. 33-річний український оборонець віддав своє життя під час виконання бойового завдання неподалік Білогорівки у Луганській області.

Анатолій Омельчук був навідником другого аеромобільного відділення першого аеромобільного взводу першої аеромобільної роти, бойове хрещення здобув ще під час розгортання Антитерористичної операції у Донецькій області влітку 2014-го. Торік мобілізований до лав Збройних Сил України.

«Велике горе об'єднало всіх людей, які зібралися у Біликах, щоби провести в останню путь свого земляка, військовослужбовця Омельчука Анатолія Анатолійовича. Жителі громади зустрічали кортеж із тілом Анатолія «живим» коридором пошани, стоячи на колінах, покладаючи квіти перед автомобілем із домовиною Героя-земляка. Поховали його з усіма військовими почестями на Алеї Героїв місцевого кладовища.

Омельчук Анатолій Анатолійович назавжди запам'ятається всім нам як хоробрий воїн, взірець мужності, відваги та нескореності українського народу. Він не шукав слави, а з честю виконував свій обов'язок чоловіка і захисника, який віддав найдорожче — власне життя за Батьківщину», — зазначила Вікторія Суєтіна.

Своєю чергою, інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника. Вічна шана і світла пам'ять Герою!

Уродженець Полтавщини Анатолій Омельчук — на щиті_1
Уродженець Полтавщини Анатолій Омельчук — на щиті_3
Уродженець Полтавщини Анатолій Омельчук — на щиті_5
Уродженець Полтавщини Анатолій Омельчук — на щиті_7
Уродженець Полтавщини Анатолій Омельчук — на щиті_9
Некролог