Уряд Британії у разі продовження страйків може залучити військових для підтримання держслужб

СВІТ
04.12.2022, 16:56
Уряд Британії у разі продовження страйків може залучити військових для підтримання держслужб

Уряд Великої Британії може залучити військових для забезпечення функціонування державних служб, якщо їхні працівники розпочнуть страйк.

Голова правлячої Консервативної партії Надхім Захаві заявив у неділю, що уряд Великої Британії може залучити військових для забезпечення функціонування державних служб, якщо їхні працівники розпочнуть страйк.

Як передає медіа агенція "Останній Бастіон", про це повідомляє Reuters.

Останнім часом Британію охопила хвиля масових протестів працівників ряду державних секторів, до яких нещодавно додалися страйки тисяч медсестер в Англії та працівників служб швидкої допомоги в Англії й Уельсі, невдоволених низькими зарплатами й поганими умовами праці.

Уряд країни неодноразово закликав працівників припинити страйки, посилаючись на відсутність можливостей виконати їхні вимоги підвищити зарплати, щоб покрити інфляцію.

«Наше повідомлення профспілкам полягає в тому, що зараз не час для страйків, зараз час для переговорів і спроб домовитися», - сказав Захаві.

Він додав, що за відсутності доброї волі з боку профспілок «уряду важливо мати плани на випадок непередбачуваних обставин».

«Ми розглядаємо можливість залучити військових, залучити спеціалізовані сили реагування... для підтримання функціонування важливих державних служб», - сказав очільник консерваторів, додавши, що військових, наприклад, можна залучити до керування каретами швидкої допомоги.

Захаві також нагадав, що зростання цін на енергоносії та двозначна інфляція в Британії стали наслідком вторгнення російського президента владіміра путіна в Україну і закликав працівників державного сектора «об’єднатися».

Як повідомлялося, уряд прем’єр-міністра Ріші Сунака, який перебуває при владі трохи більше місяця, зіткнувся з низкою проблем, включаючи ризики тривалої рецесії напередодні виборів, які, згідно з останніми опитуваннями громадської думки, консерватори програють.

Британське видання Sunday Times раніше припустила, що Сунак може поновити обмеження права на страйк для працівників державного сектора, включаючи систему охорони здоров’я, вчителів і пожежників.

Читайте також:
Політика
Новий очільник британського уряду вимагає від режиму Бібі Сатаньягу негайно припинити геноцид палестинців. Пролито занадто багато крові.
09 липня, 12:38
Світ
Стармер отримав благословення короля Чарльза III на формування уряду
05 липня, 15:35
Світ
Сунак підтвердив, що залишає місце очільника уряду Великої Британії.
05 липня, 10:05
Світ
Ріші Сунак, ймовірно, залишить посаду прем’єра.
04 липня, 10:33
Світ
Він робив ставки на дату виборів
20 червня, 11:39
Світ
Майбутня королева наразі проходить курс хіміотерапії, який розпочався в лютому.
22 березня, 21:00