Created with Sketch.

Уряд Катару вклав мільярди доларів у російську економіку

07.07.2024, 11:15

Доха намагається бути провідним дипломатичним майданчиком попутно вливаючи валюту у війну проти України. Москва рішуче користає з цього.

Інвестиції Катару у російську економіку сягнули $13 мільярдів, заявив чинний голова держави — емір Тамім бін Хамад ат-Тані. На тижні він узяв участь у щорічному саміту Шанхайської організації співробітництва (китайський аналог ЄС — прим. ред.).

Монарх зустрівся із кремлівським бункерним дідом путіним в Астані та уклав низку нових важливих угод. Москва і Доха домовилися поглибити взаємну двосторонню фінансово-бізнесову активність, хоча Вашинґтон застерігає проти цього.

«Обсяг інвестицій Катару у російську економіку, проєкти росії вже сьогодні складає близько $13 мільярдів. Ми маємо намір цей показник збільшувати. Днями я говорив із паном путіним про можливості для інвестицій у промисловість і сільське господарство», – заявив емір ат-Тані.

А проте, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», ґабонська «авіапромисловість» захоплює небо над РФ. Маленька африканська країна наче грім серед ясного неба увірвалася на російський ринок.

Читайте також
Чому ми платимо кровʼю за капіталізацію іноземних корпорацій?
Опінії
У Німеччині викрили масштабну схему постачання європейських компонентів до росії в обхід санкцій
Війна
FT: Ракети для атаки на Київ виготовили у 2026 році із західних деталей
Війна
Громадяни України допомагали купували кораблі для «тіньового флоту» рф — СБУ
Новини
Офшори для своїх: як друзі Зеленського пережили війну в одному човні з росіянами
Політика
Завдяки війні в Ірані росія поповнила свій Фонд нацдобробуту
Політика