Уряд Люксембургу повідомив про намір визнати Палестину на Генасамблеї ООН

ПОЛІТИКА
16.09.2025, 09:35
Уряд Люксембургу повідомив про намір визнати Палестину на Генасамблеї ООН

Прем’єр-міністр Люксембургу і глава МЗС сказали парламентській комісії, що країна має намір визнати державу Палестина.

Про це повідомляє Politico.

За даними місцевих ЗМІ, остаточне рішення про визнання, як очікується, буде ухвалено наприкінці вересня на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку. Це відбудеться за погодженням із низкою інших країн, включно з Францією та Бельгією

Таким чином, Люксембург приєднається до зростаючого списку західних країн, яких планують визнати палестинську державу вже наступного тижня.

Зазначається, що заява прем’єра і глави МЗС була зроблена через кілька місяців коливань уряду і на тлі зростаючих закликів європейських лідерів, щоб «Ізраїль» припинив війну в Секторі Гази.

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Війна
За інформацією МОЗ «Ізраїлю», за добу внаслідок ракетних обстрілів постраждали 303 особи.
22 березня, 14:05
Війна
«Ізраїль» шукає рішення, щоб подолати дефіцит запасів.
15 березня, 10:14
Історія
«Іранський Шиндлер»: як дипломат Абдул Хосейн Сардари рятував євреїв під час Другої світової війни.
14 березня, 21:18
Війна
Літак-заправник Boeing KC-135 Stratotanker залишається основою стратегічної авіації США.
13 березня, 07:25
Війна
У Міністерстві закордонних справ Ірану підтвердили, що новий верховний лідер Моджтабу Хаменеї зазнав поранень.
12 березня, 12:25
Війна
Безпілотники вдарили по паливних баках у порту.
11 березня, 18:03