Уряд Зеленського-Шмигаля заборонив українцям виїжджати з країни на заробітки

ЕКОНОМІКА
29.04.2020, 16:00
Уряд Зеленського-Шмигаля заборонив українцям виїжджати з країни на заробітки
Фото: gazeta.ua

Безробітні українці мріють про «за кордон», але про них «турбуються» і не випускають, фактично пропонуючи працювати «за їжу».

Кабінет міністрів тимчасово заборонив українцям виїжджати за кордон з метою роботи, зберігши можливість залишити країну через наземні пункти пропуску тільки для відвідування родичів, котрі проживають у країнах Європейського Союзу.

Про це повідомив посол Естонії в Києві Каймо Кууск, передає ERR.

«Фінляндія хотіла ввезти сезонних працівників, загалом 14 тис. осіб. Були тривалі переговори, і врешті Фінляндії вдалося вмовити Україну. Однак після доправлення перших 200 осіб до Гельсінкі уряд України припинив подальші чартерні рейси, і сезонних працівників більше за кордон не випускають», — сказав він.

Посол додав, що якщо в якійсь конкретній країні ЄС є родичі, то можна виїхати. Наземні пункти пропуску відкрито, і можна виїхати до Польщі, Румунії, Угорщини, а також Словаччини.

Каймо Кууск також додав, що заборону на виїзд сезонних працівників встановлено без конкретної дати.

Також відомо, що один рейс з українськими сезонними робітниками вже прибув до Фінляндії. Так, 23 квітня, на заробітки в цю країну приїхали близько 200 наших співгромадян.

У найближчі два тижні у Фінляндію повинно було прибути ще більше сезонних робітників, але уряд України вирішив заборонити виїзд українців із країни.

Уряд Зеленського-Шмигаля заборонив українцям виїжджати з країни на заробітки_1

Зеленський і Шмигаль — «кінець епохи бідності».

Нагадаємо, що після запровадження надзвичайного стану через пандемію коронавірусу до України довелося повернути близько мільйона людей з різних держав. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв'ю одному з видань прямо заявив, що ці люди могли б залишитися вдома і сприяти розвитку економіки. Запропонувавши багатьом з них йти працювати на будівництво чи займатися іншою некваліфікованою роботою — «аби вижити». Шмигаль зазначив, що такі працівники можуть розраховувати на 6-8 тисяч гривень (з вирахуванням податків — це буде близько 4800-5600 гривень).

Читайте також:
Світ
Вперше він пройде без участі росії
22 травня, 17:15
Опінії
Це тепер країна для чиновників, суддів та прокурорів.
30 квітня, 12:15
Опінії
Орки руйнують нашу економіку ракетами, снарядами, а депутати законами.
27 квітня, 18:15
Світ
ЄС продовжує готувати нові санкції щодо імпорту нафти з московії
25 квітня, 17:45
Світ
Інвестори не вважають, що заборона США на роснафту стане сильним шоком для світового ринку.
09 березня, 20:17
Світ
JPMorgan закликали клієнтів відмовитися від довгих вкладень у російський рубль
26 січня, 17:37