В “кращих традиціях” беркутів: МВС не дозволяє встановлювати підприємцям на Майдані намети

ПОЛІТИКА
15.12.2020, 14:02
В “кращих традиціях” беркутів: МВС не дозволяє встановлювати підприємцям на Майдані намети
Фото: Цензор

Протестувальників виштовхують з площі та лякають тюрмою.

Поліціянти проводять з учасниками акції протесту підприємців превентивні заходи для відновлення правопорядку на Майдані Незалежності. 

Про це повідомляється на сторінці Нацполіції у Фейсбук.

Так, поліціянти почали виштовхувати учасників протесту та не дали їм встановити намети на центральній площі країни.

Внаслідок чого медикам довелося надати допомогу жінці середнього віку, якій в тисняві стало зле.

В “кращих традиціях” беркутів: МВС не дозволяє встановлювати підприємцям на Майдані намети_1

Як можна зрозуміти з повідомлення МВС превентивними мірами боротьби з мирними протестами там вважають застосування сили до представників середнього класу, людей, які наповнюють значну частину бюджету країни.

Ба більше, у відомстві, у своїх офіційних повідомленнях, залякують протестувальників тюрмою.

В “кращих традиціях” беркутів: МВС не дозволяє встановлювати підприємцям на Майдані намети_3
В “кращих традиціях” беркутів: МВС не дозволяє встановлювати підприємцям на Майдані намети_5

Вам це нічого не нагадує?

UPD. Згодом в мережах вже починали висміювати повідомлення пресслужби Нацполіції.

Читайте також:
Політика
«Революція фламінго» переросла з екологічного протесту на загальнонаціональну кампанію.
13 червня, 09:49
Світ
Албанці змусили владу зняти прапори «Ізраїлю»: народ не дозволив принизити свою країну.
10 червня, 15:02
Світ
У столиці Гренландії Нууку відбулися демонстрації, приурочені до відкриття нового дипломатичного представництва США.
22 травня, 11:16
Війна
В «Ізраїлі» спалахнули масові протести ультраортодоксів проти призову.
01 травня, 13:05
Новини
У Тель-Авіві відбулися масштабні антивоєнні демонстрації: «вічна війна не робить «Ізраїль» безпечнішим».
12 квітня, 09:45