В АП не знають скільки Порошенко витрачає на самопіар

ПОЛТАВА
12.08.2018, 05:37

До виборів залишились лічені місяці, тож передвиборча кампанія у самому розпалі. В адміністрації президента України Петра Порошенка не знають про обсяги витрат на СММ сторінки гаранта у Facebook, та стверджують, що не мають відношення до розміщеної реклами з його ім’ям.

Про це йдеться у відповіді АП на інформаційний запит Громадського руху ЧЕСНО.

http://www.chesno.org/news/2721/

Активісти зазначають, що на сторінці президента у Facebook публікують як інформацію про діяльність і позиції Порошенка, так і різні ролики і зображення, які радше варто трактувати як рекламні.

«Сторінка президента – одна з найпопулярніших серед українських політиків. На неї підписано понад 1,4 млн користувачів, і кількість підписників зростає - з 2 липня до 11 серпня кількість вподобань сторінки зросла майже на 300 тисяч. При цьому на сторінці одночасно рекламують десятки дописів, одні з них безпосередньо стосуються діяльності президента, інші просто закликають вподобати цю сторінку», – зазначають у громадському русі.

Разом з тим активісти зауважують, що перша хвиля зовнішньої реклами із зображенням Порошенка у масштабах країни з’явилася у червні. За тиждень після розміщення значну частину площин із зображенням Порошенка замінили на партійну рекламу з БПП.

Друга хвиля реклами з іменем Порошенка з’явилася у липні та розміщена досі.

«Розміщення такої кількості площин мало б обійтися президенту щонайменше у кілька мільйонів гривень, однак інформація про такі видатки у декларації президента не фігурує. «Невідомі» розміщують подібну рекламу, хоч і у менших обсягах, уже кілька років поспіль, однак походження цієї реклами чи джерела її фінансування невідомі», – пишуть представники руху ЧЕСНО.

«Це свідчить про фінансову непрозорість і непідзвітність президента. Разом із тим політичні партії, які також розгорнули свої рекламні кампанії (перед виборами-2019 - ред.), мусять звітувати про витрати на них перед НАЗК, що ... створює нерівні умови політичної конкуренції», – підкреслюють у ГО.

Читайте також:
28 лютого відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської облради.
17:00
Імовірний візит міг відбутися 2-3 березня.
11:19
Одного з депутатів Гадяцької районної ради притягнуть до відповідальності за несвоєчасне подання фінансових декларацій.
09:55
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
вчора, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
вчора, 11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
вчора, 11:03