В Авакова вирішили залишити справу Байдена в архівах

11.11.2020, 12:15
В Авакова вирішили залишити справу Байдена в архівах
Фото: Google

Поспішиш — новообраного президента Америки розлютиш.

Так, поки у США тривають перерахунки голосів і затяжний судовий процес, в Україні поспішно закрили справу проти кандидата-демократа Джо Байдена.

Інформацію про це оприлюднило видання "Укрінформ", посилаючись на своє джерело в Офісі генерального прокурора.

Станом на тепер відомо, що закриття провадження за статтею 344 Кримінального кодексу України (втручання в діяльність державного діяча) проти кандидата-демократа на посаду американського президента ініціювала Національна поліція.

Фактично, справа, відкрита експрокурором Віктором Шокіним, пішла в архіви правоохоронців ще 23 вересня поточного року, тобто у розпал передвиборчої кампанії в США.

Вірогідно, підлеглі очільника МВС таким чином вислужуються перед Арсеном Аваковим, який боїться за свою репутацію та майно закордоном, що можуть постраждати у разі приходу Байдена у Білий дім.

Це вам не весна і не посадки, обіцяні командою Зеленського.

Тут діяти потрібно швидко, рішуче та, бажано, заднім числом, аби не розлютити майбутнього президента США.

В Авакова вирішили залишити справу Байдена в архівах_1
В Авакова вирішили залишити справу Байдена в архівах_3
Читайте також:
Світ
Сучасна ресурсна федерація з осердям у Кремлі віками уярмлює, асимілює та винищує окуповані етноси. Найбільше страждають нечисельні.
21 квітня, 16:12
Новини
Вітчизняні хакери дістали таємні російські урядові документи. У них ідеться про давнє прагнення путіна розпалити Третю світову війну.
19 березня, 14:45
Світ
Арабське королівство не бажає тиснути руку скривавленого сіоністського режиму. Поки триває геноцид палестинців Ізраїлю не бачити визнання.
08 лютого, 08:07
Політика
Путінський терористичний режим планує використати так званих "позасистемних опозиціонерів" задля дискредитації неросійських етносів.
25.11.2022, 09:29
Політика
Мешканці Херсонської, частини Запорізької, Донецької та Луганської областей, з документами РФ не пускатимуть до Європейського союзу.
03.06.2022, 21:45
Світ
Керівництво Європейського союзу оприлюднило рішення щодо санкцій проти рф, натякнувши на розвал країни-агресора.
11.03.2022, 08:42