В Австралії виявили рибу з лапами, яку вважали вимерлою

СВІТ
22.09.2023, 17:12
В Австралії виявили рибу з лапами, яку вважали вимерлою
Фото: The Daily Star

Мешканка селища Праймур Сендз на острові Тасманія випадково натрапила на дивну істоту. Її винесло на берег із глибин Тихого океану.

Відповідні кадри з місця події оприлюднило австралійське видання «Runners World». Як з'ясувалося, під час ранкової пробіжки жінка знайшла на пляжі рибу з лапами.

Істоту науковці вважали вимерлим видом, бо люди не натрапляли на неї ось вже понад 25 років. Тепер плямисту рибу з лапами ідентифіковано як Brachionichthys hirsutus.

Жінка розповіла пресі, що завжди звертає увагу на незвичайних живих істот. Тож і цього разу не проминула своєю увагою дивне створіння природи.

«Воно виглядало як маленька риба фугу або риба-жаба, яких я бачила багато. Проте, коли придивилася ближче, виявила її маленькі плавці у формі лап», — додала австралійка.

Зі слів науковців-іхтіологів, морську тварину, що раніше перебувала під загрозою зникнення, помічали в останній декаді минулого століття. Наразі ж дослідники намагаються врятувати знайдений вид риб від повної загибелі.

В Австралії виявили рибу з лапами, яку вважали вимерлою_1
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43