В Австралії виявили рибу з лапами, яку вважали вимерлою

СВІТ
22.09.2023, 17:12
В Австралії виявили рибу з лапами, яку вважали вимерлою
Фото: The Daily Star

Мешканка селища Праймур Сендз на острові Тасманія випадково натрапила на дивну істоту. Її винесло на берег із глибин Тихого океану.

Відповідні кадри з місця події оприлюднило австралійське видання «Runners World». Як з'ясувалося, під час ранкової пробіжки жінка знайшла на пляжі рибу з лапами.

Істоту науковці вважали вимерлим видом, бо люди не натрапляли на неї ось вже понад 25 років. Тепер плямисту рибу з лапами ідентифіковано як Brachionichthys hirsutus.

Жінка розповіла пресі, що завжди звертає увагу на незвичайних живих істот. Тож і цього разу не проминула своєю увагою дивне створіння природи.

«Воно виглядало як маленька риба фугу або риба-жаба, яких я бачила багато. Проте, коли придивилася ближче, виявила її маленькі плавці у формі лап», — додала австралійка.

Зі слів науковців-іхтіологів, морську тварину, що раніше перебувала під загрозою зникнення, помічали в останній декаді минулого століття. Наразі ж дослідники намагаються врятувати знайдений вид риб від повної загибелі.

В Австралії виявили рибу з лапами, яку вважали вимерлою_1
Читайте також:
Політика
Наперекір знищенню московитами греблі Каховського водосховища українська природа бере своє. Стан довкілля стабілізується.
14 липня, 12:45
Полтава
Для спостереження за лісовими масивами використовуються нові прохідні автомобілі та дрони. Порушників пожежної безпеки штрафують.
27 червня, 13:46
Політика
Таке рішення суперечить вимогам «Державної стратегії управління лісами України до 2035 року»
15 червня, 11:11
Полтава
Наслідуючи приклад представників «Останнього Бастіону», селяни допомагають відновити біорізноманіття Полтавського краю. Добрі справи діють.
03 червня, 06:09
Полтава
Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.
27 травня, 14:56
Життя
Це сімейство комах із підвиду напівжорсткокрилих. Через великі розміри люди їх доволі часто плутають із шершнями та ґедзями.
09 травня, 21:47