В Австралії виявили рибу з лапами, яку вважали вимерлою

СВІТ
22 вересня, 17:12
В Австралії виявили рибу з лапами, яку вважали вимерлою
Фото: The Daily Star

Мешканка селища Праймур Сендз на острові Тасманія випадково натрапила на дивну істоту. Її винесло на берег із глибин Тихого океану.

Відповідні кадри з місця події оприлюднило австралійське видання «Runners World». Як з'ясувалося, під час ранкової пробіжки жінка знайшла на пляжі рибу з лапами.

Істоту науковці вважали вимерлим видом, бо люди не натрапляли на неї ось вже понад 25 років. Тепер плямисту рибу з лапами ідентифіковано як Brachionichthys hirsutus.

Жінка розповіла пресі, що завжди звертає увагу на незвичайних живих істот. Тож і цього разу не проминула своєю увагою дивне створіння природи.

«Воно виглядало як маленька риба фугу або риба-жаба, яких я бачила багато. Проте, коли придивилася ближче, виявила її маленькі плавці у формі лап», — додала австралійка.

Зі слів науковців-іхтіологів, морську тварину, що раніше перебувала під загрозою зникнення, помічали в останній декаді минулого століття. Наразі ж дослідники намагаються врятувати знайдений вид риб від повної загибелі.

В Австралії виявили рибу з лапами, яку вважали вимерлою_1
Читайте також:
Світ
Столиця і найбільше місто Ісландії вперше у XXI столітті може зазнати значних руйнувань. Причина — виверження вулкана Фаґрадальсф'ядль.
12 листопада, 15:03
Життя
Екоцид, який чинять загарбники в Україні, набуває загрозливих масштабів. Ворог нищить усе живе, до чого може дотягнутися.
09 листопада, 10:12
Життя
Він був скований кригою щонайменше 14 мільйонів років тому. Приголомшливе відкриття сталося завдяки аналізу нових супутникових даних.
28 жовтня, 07:09
Світ
Ліва притока ріки Конґо, що носить назву Рýкі, спантеличила дослідників «чорний континент». В її течії абсолютно нульова видимість.
24 жовтня, 06:12
Кримінал
Двоє посадовців обвинувачуються у перевищенні службових повноважень. Вони спричинили тяжкі наслідки для екосистеми Вінницької області.
06 жовтня, 19:14
Життя
Загальна площа морського льоду довкола холодного континенту досягла рекордно низького рівня. Вона склала 16,96 мільйона км².
26 вересня, 21:27