В Білорусі судитимуть журналістів польського телеканалу

СВІТ
13.09.2020, 10:50
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: УНІАН

Суд у справі журналістів Андреєвої та Калітовського орієнтовно 15 вересня.

Журналістів польського телеканалу «Белсат» Катерину Андреєву та Максима Калітовського, яких затримали вчора у Мінську будуть судити. До суду журналісти перебуватимуть в ізоляторі.

Про це повідомляє білоруське видання TUT.by.

На журналістів склали протоколи нібито за фактом порушення закону про ЗМІ та непокору представникам правоохоронного органу під час висвітлення жіночого маршу.

Міліціонер, який складав протоколи, заявив журналістам, що суд у справі журналістів Андреєвої та Калітовського відбудеться не раніше 15 вересня. До того часу затримані журналісти перебуватимуть в мінському СІЗО на Окрестіна.

Як повідомлялося раніше, у Мінську пройшов жіночий марш з вимогою проведення нових президентських виборів, а також на підтримку заарештованих представників координаційної ради опозиції. 

Правозахисники заявляли про затриманих на початку акції понад 30 учасників масового заходу, серед яких й журналісти «Белсату».

Зазначається, що всього в марші взяли участь близько 5 тис. осіб.

Читайте також:
Політика
Президент Мадагаскару Андрі Раджуеліну залишив країну на тлі протестів молоді, скориставшись французьким військовим літаком.
13 жовтня, 21:47
Світ
Протести на Мадагаскарі почалися ще наприкінці вересня, коли молодь вийшла на протести через перебої у водо- та електропостачанні.
13 жовтня, 09:57
Світ
Протести представників покоління Z охопили світ. Вони вимагають радикальних змін у політиці та економіці.
08 жовтня, 09:35
Політика
Він заявив, що його підрозділ розформовують «за наказом Єрмака».
05 жовтня, 14:33
Політика
Демонстранти виступали проти участі у змаганнях команди Israel-Premier Tech.
15 вересня, 17:16
Мистецтво
Під театром зібралися протестувальники.
12 вересня, 17:50