В Києві поставили трансформатор з ТЕС, який згорів внаслідок російської атаки

ПОЛІТИКА
21.09.2024, 13:21
В Києві поставили трансформатор з ТЕС, який згорів внаслідок російської атаки

Так виглядають мільярди в офшорах, які були виділені на захист енергосистеми.

Вважаю цю інсталяцію не повною.

Потрібно поряд поставити Зеленського, Єрмака,  Наєма, Малюка, Кривоноса, щоб розповідали, куди вони поділи майже десять мільярдів гривень, що були виділені на побудову захисту таких трансформаторів.

Автор : Валерій Гонтар
Читайте також:
Опінії
Логістика образи працює ідеально. А логістика повернення грошей?
вчора, 19:33
Політика
Перед приватизацією Ocean Plaza змінили «смотрящого»: нового директора пов’язують з оточенням Зеленського.
22 червня, 15:33
Опінії
Родина екссудді Вищого господарського суду Карабаня за останні роки набула майна на понад $2,5 млн, — Bihus.
16 червня, 13:42
Політика
Коли вибори проводити не хоче, а масові гулянки для охлосу будь ласка.
14 червня, 14:46
Опінії
Як українцям продають політичні маніпуляції під виглядом соціології.
09 червня, 18:26
Опінії
Кажуть, усе нове — це добре забуте старе.
09 червня, 08:29