В Одесі стартували україно-американські навчання «Сі Бриз-2021»

ПОЛІТИКА
28 червня, 16:00
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: 24 канал

Триватимуть навчання з 28 червня по 10 липня.

В Одесі стартували україно-американські навчання «Сі Бриз-2021»

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

Зазначається, що Державна прикордонна служба України у навчаннях представлена силами Морської охорони та прикордонної авіації, а також поновлено залучення сил у сухопутному компоненті.

Загалом прикордонне відомство представлятимуть 8 одиниць корабельно-катерного складу, 3 відділи спеціальних дій, 2 літаки та гелікоптер, а також сили прикордонної комендатури швидкого реагування Південного регіонального управління ДПСУ.

«Головними завданнями навчань буде підготовка військовослужбовців, штабів та підрозділів силових структур України до спільних дій з військовими формуваннями збройних сил держав-членів NATO, отримання досвіду оперативного планування, підвищення рівня взаємосумісності та міжвидового співробітництва між Україною та державами членами і партнерами Північноатлантичного Альянсу», - наголошують прикордонники.

Крім США та України в «Сі Бриз-2021» беруть участь Австралія, Республіка Албанія, Об’єднані Арабські Емірати, Народна Республіка Бангладеш, Республіка Болгарія, Федеративна Республіка Бразилія, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Грецька Республіка, Грузія, Королівство Данія, Естонська Республіка, Арабська Республіка Єгипет, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Канада, Латвійська Республіка, Литовська Республіка, Республіка Молдова, Королівство Норвегія, Ісламська Республіка Пакистан, Республіка Польща, Румунія, Сенегал, Турецька Республіка, Французька Республіка, Королівство Швеція, Японська Держава.

Триватимуть навчання з 28 червня по 10 липня в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях та на визначених полігонах північно-західної частини Чорного моря.

вибір редакції
Читайте також:
Союзники з Північноатлантичного альянсу вкрай налякані російськими військами на кордоні з Україною.
16:41
Російсько-українська війна, пандемія Covid 19, Олександр Мамай поширює російські наративи
вчора, 21:33
"Від нас у Конгресі залежить, чи будемо ми з Україною"
вчора, 12:16
Гелікоптери UH-1H-II обійдуться на загальну суму 38 539 378 доларів
05 грудня, 11:52
Путін вважає розпад СРСР однією з найбільших геополітичних трагедій.
02 грудня, 16:10
У Вашинґтоні нарешті зрозуміли хід думок кремлівського "залізного щура" і закликали союзників готуватися до затяжного конфлікту.
30 листопада, 12:36