В Одесі таємно заарештували нападника на активіста Устименко

ПОЛТАВА
29.09.2018, 06:07
В Одесі таємно заарештували нападника на активіста Устименко

Пізно увечері 26 вересня Київський районний суд Одеси ухвалив помістити в слідчий ізолятор другого з двох підозрюваних у замаху на лідера одеського «Автомайдану» Віталія Устименко.

Першого підозрюваного, Станіслава Руденко, відправили під варту ще вдень. Журналісти чекали, що незабаром розглянуть і справу другого підозрюваного на прізвище Гаврилюк. Однак обирати йому запобіжний захід суд все не поспішав, пише Таймер.

Справа затяглася до пізнього вечора, коли в прес-службі суду повідомили представникам ЗМІ, що обрання Гаврилюку запобіжного заходу, по всій видимості, переноситься на завтра, 27 вересня. Ще через деякий час до суду прибули бійці нацгвардії, які переконливо попросили журналістів, які залишалися, покинути приміщення: мовляв, робочий день закінчився, і робити в суді тим більше нема чого.

Забезпечивши таким чином відсутність засобів масової інформації на засіданні суд все-таки розглянув справу другого підозрюваного і відправив його під варту на 60 днів.

Одеські журналісти губляться в здогадах щодо причин такої дивної поведінки суду і правоохоронців. За однією з версій, владі було дуже небажано «світити» перед ЗМІ особу другого затриманого - чи то через те, що той після затримання знаходиться в поганому фізичному стані, чи то тому, що його могли б упізнати.

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56