В Одеській області співробітнику СБУ надягли кайданки за вимагання 250 тисяч доларів

КРИМІНАЛ
05 липня, 13:26
В Одеській області співробітнику СБУ надягли кайданки за вимагання 250 тисяч доларів

Правоохоронці викрили злочинну групу, яка діяла на Одещині під керівництвом заступника начальника одного з відділів управління СБУ.

Таку інформацію ввечері 2 липня оприлюднила пресслужба Офісу генерального прокурора України.

За версією слідства, неназваний співробітник спецслужби організував угруповання за участі не менше чотирьох осіб, які вимагали у підприємця грошові кошти (250 тисяч гривень) за можливе нерозголошення відомостей з приводу обставин загибелі народного депутата, що можуть йому зашкодити.

У випадку відмови сплатити вказану суму, бізнесмену погрожували особистою розправою та застосуванням насильства стосовно його близьких родичів.

Станом на тепер затриманому спецслужбісту повідомлено про підозру у вчиненні протиправних дій відповідно до частини 4 статті 189 Кримінального кодексу України.

«За місцями проживання фігурантів й у приміщенні одеського Управління СБУ проводяться обшуки з метою виявлення і вилучення речей та документів, які мають доказове значення у провадженні. До суду готуються клопотання про обрання запобіжного заходу й відсторонення від посади затриманого співробітника спецслужби», — підкреслили у пресслужбі Офісу генерального прокурора.

Читайте також:
У розвідувальному комітеті парламенту Британії визнали, що легковажно ставилися до втручань РФ у внутрішні справи країни.
21 липня, 15:58
Новий голова Закарпатської ОДА боїться за свою репутацію.
10 липня, 11:48
Антитерористичні навчання відбувалися в акваторіях Одеської та Миколаївської областей.
09 липня, 22:29
Щомісяця група виготовляла і продавала близько ста підроблених дипломів. Вартість одного становила в середньому 500 доларів.
03 липня, 15:13
Прикордонники продавали дані Прикордонної служби кримінальним угруповуванням.
30 червня, 19:59
Андрій Наумов зачищає фахівців, які працювали в Службі по лінії протидії російським спецслужбам.
22 червня, 15:29