В одному з сіл Полтавщини тільки 5% призовників з’явилися на медогляд

ПОЛТАВА
14.09.2016, 07:12
В одному з сіл Полтавщини тільки 5% призовників з’явилися на медогляд

Під час наради у Ціпківській сільській раді Гадяцького району говорили про проблеми явки призовників на медолгяд, яких прийшло лише 5%.

Військовий комісар Гадяцького РВК підполковник Микола Овчаренко доповів про виконання планового завдання на військову службу за контрактом. За даними військкомату, лише 5% тих, хто призваний на військову службу, з’явилися на медогляд. Як наголосив офіцер, у цьому винні сільські голови та керівники підприємств, які нічого не робили задля виконання завдання та не контролювали цю ситуацію.

Нагадаємо, у Полтаві 1446 призовників перебувають у розшуку. Про це заявивОлександр Турченко,військовий комісар Полтавського об'єднаного міського військового комісаріату.

Читайте також:
Полтава
Прокурор Євген Гладій їх покриває. Допоки?
08:25
Полтава
Причиною виключення Польщі з механізму ЄС була її значна витрата на українців, яких вона прийняла.
09 грудня, 08:32
Полтава
Мільйони для поліції — і ще окремо на охорону: для чого місто наймає приватних охоронців?
04 грудня, 15:19
Полтава
Фінансові труднощі в Полтаві: прогнозується значне зниження наповнення міського бюджету наступного року.
23 листопада, 16:03
Полтава
Юні полтавці здобули дві медалі та топ-8 командного заліку:
16 листопада, 18:43