В Полтаві ніяк не можуть добудувати будинок за держжитлопрограмами

ПОЛТАВА
01.11.2014, 15:02
В Полтаві ніяк не можуть добудувати будинок за держжитлопрограмами

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому уклало угоду з компанією «Райагробуд» на зведення соціально житлового будинку на вулиці Героїв Сталінграду.

За інформацією ProfiDDOM вартість робіт складає 3,86 мільйона гривень.

Тендер був проведений за перемовною процедурою, оскільки мова йшла про додаткові роботи, не передбачені початковим проектом. Зокрема підвищення зарплат, вартості робіт з під’єднання до електромереж тощо.

Проект передбачав зведення 16-поверхового цегляного будинку на 112 квартир загальною площею 5553 квадратних метра.

Перший договір з компанією на 26,23 мільона гривень був укладений у серпні 2012 року. При цьому будівництво вела інша компанія – «Полтаваагроінвест». Будинок планувалося здати в кінці 2013 року, проте до сьогодні він не готовий до заселення, оскільки комунікації до нього не підведені.

Будівництво велося за програмою доступного житла «70 на 30».


Читайте також:
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
14:00
Поліцейські Кременчука зупинили вантажну техніку під час видобутку піску неподалік від Крюківської дамби.
13:00
У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.
10:55
В Україні станом на зараз 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Полтавщині одна хвора жінка.
10:25
Сьогодні в Полтаві розпочали обробку під’їздів у житлових будинках. Кожне ОСББ отримало 30 флаконів із дезінфекторами на основі хлору.
вчора, 16:15